Cili eshte kompjuteri laptop me i holl deri me sot


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Ide Cili eshte kompjuteri laptop me i holl deri me sot

  Receta Gatimi

  Nuk ka shume nga prezantimi i Apple mbi new Macbook, i cili solli nje ndryshim total te kėsaj serie. Apple gjate prezantimit ka theksuar se new Macbook eshte kompjuteri laptop me i holle ne bote deri me sot, rreth 0.14–0.52 inch (0.35–1.31 cm).

  ja nje foto nga produkti:  Sigurisht teknologjia ka avancuar, tashme nuk eshte nevoja te vendosesh ventilatorė per te frohur procesorin apo pjesėt e tejra. Por konkurrenca nuk ėshtė dakort, qe Macbook eshte kompjuteri me i holle deri me sot..

  Sidomos, dy rivalet e Apple, nuk e mendojnė keshtu. Lenovo dhe Asus, kane publikuar disa tweet, duke u talluar me Apple mbi laptopin me te holle:

  Duke i lene fjalėt, ja dy krahasimet:
 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  po pra, ket se kuptova as une...

  Ky Asus qenka shum i holle!

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Prit se isha duke matur telefonin
  Vertet shume te holle, ne fakt ai i Asus eshte dhe pak me lart me parametrat e perfomances sesa Apple Macbook 2015.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Cili eshte Komplimenti me i Mire qe keni Marr deri Me Sot?
  Nga medlina nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 26
  Postimi i Fundit: 01-10-2014, 10:45 PM
 2. Cili eshte kompjuteri qe ju zoteroni? Parametra e foto!
  Nga sir_tiger nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 18-09-2013, 09:06 PM
 3. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 16-02-2013, 10:00 PM
 4. Si tė gjej nėse kompjuteri juaj ėshtė mashkull ose femėr
  Nga mOrtaja123 nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 28
  Postimi i Fundit: 15-03-2012, 09:23 PM
 5. Eshte prishur kompjuteri!
  Nga bessy nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 16-02-2011, 05:53 PM

Etiketat pėr kėtė Temė