32 GB DDR3 RAM per Laptop


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Thumbs up 32 GB DDR3 RAM per Laptop

  Receta Gatimi

  Nuk eshte problem nese keni vetem 1 apo 2 slot per RAM ne laptopin tuaj. Tashme me dy modulet e RAM mund te arrini deri ne 32 GB DDR3  Intelligent Memory ka hedhur ne treg version me 16GB DDR3/1333 speeds.  Tashme, memoria RAM nuk ka me limit! Perfomanca eshte e siguruar dhe nese shtoni nje SSD laptopit tuaj!


 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  nje PC do e kisha shume qejf me 16GB RAM te pakten!

  Btw; Ti e bere ate screenshot te W8.1?

 3. #3
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  te gjitha po rriten vetem rrogat po ulen

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Problem me laptop
  Nga Atlantis nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-06-2013, 10:42 PM
 2. iPad apo Laptop tė lirė?
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 15-12-2010, 03:59 PM
 3. Laptop “kozmik” nga Sony
  Nga aurel nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-11-2009, 09:54 PM
 4. Laptop me pedale
  Nga aurel nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 15-10-2009, 08:59 PM
 5. Laptop ne vitet e '80
  Nga Altin111 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-11-2007, 05:02 PM

Etiketat pėr kėtė Temė