Kenga e re e Elhaida Dani - I'm Alive Eurovision


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Video Kenga e re e Elhaida Dani - I'm Alive Eurovision

  Receta Gatimi

  Kenga e re e Elhaides per ne Eurovizion.  Si ju duket?

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  mua me pelqej, te shpresojme per fitoren!

 3. #3
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  e mire mund te them
  uroj dhe une per 1 vend te mire

 4. #4
  Never_Too_Late Anėtar Nderi Maska e smocking2
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  Ancona, Italy
  Postime
  1,249
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  12
  super, me pelqeu shume kjo kenge, vertete e arrire. shpresoj dhe i uroj suksese ne eurovizion.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ja cila eshte kenga fituese Kenga Magjike 2012
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 25-11-2013, 01:33 AM
 2. "Margherita" Riccardo Cocciante- Elhaida Dani
  Nga olsii nė forum Kinematografia dhe Televizioni
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 05-06-2013, 11:14 PM

Etiketat pėr kėtė Temė