3 Ankesa per personin lart


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 157
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  3 Ankesa per personin lart

  Receta Gatimi

  Shkruani 3 ankesa per ka shkruar me lart

 2. #2

  Re: 3 Ankesa per personin lart

  Te ve ne loje

  Me ngacmon shum

  Do ta bej ban se jam Smod

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: 3 Ankesa per personin lart

  asnje here nuk me flet

  eshte gjithmone i zene

  nuk kam gje te trete !!!!

 4. #4
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: 3 Ankesa per personin lart

  Kjo nolt eshte si rrush! Nuk kom asnje ankese!

  Ahhh, u kujtova! Te con deri te burimi dhe nuk te jep uje!

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: 3 Ankesa per personin lart

  ska lon femer pazon

  pi shume cigare

  pi dhe shume birra ( kjo eshte ankese se nuk na udh ne i shishe)

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: 3 Ankesa per personin lart

  ka shkrojt 20 here te njejten shkrim

  ri ne msn dhe nuk shkruan

  e ka mare malli shpejt per shqiperine

 7. #7

  Re: 3 Ankesa per personin lart

  Ky nolt i ka qef kur shkru njehere ti boj nga 5 here

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: 3 Ankesa per personin lart

  eshte i pari ne posti

  shkruan shtypin i pari

  e kane bere dhe super moderator

 9. #9

  Re: 3 Ankesa per personin lart

  [highlight=#000040:2s7jiuij]--------------------------------------------------------------

  --------------------------------------------------------------

  --------------------------------------------------------------[/highlight:2s7jiuij]

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e smart
  Anėtarėsimi
  Sep 2007
  Vendndodhja
  italy
  Postime
  148
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  nuk njoh, keshtu skam cfar ti them.

 11. #11
  E rregjistruar 35% Maska e girl08
  Anėtarėsimi
  Oct 2008
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  1,100
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  13
  Ka humbur fare...

  Ankesat e tjera po i le per me vone.

 12. #12
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  kam 3 ankesa per ty lart

  ankesa e pare eshte ..... e harrova

  ankesa e dyte eshete.......spo me kujtohet

  ankesa e trete eshete........do mendohem njeher

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  ankesa e pare eshte ..ku di une

  ankesa e dyte eshete.sdu ta them

  ankesa e trete eshete..ta them here tjeter

 14. #14
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  shikoj keto 3 ankesat po ti bashkojme bashke

  ankesa e pare eshte........ku di une e harrova

  ankesa e dyte eshte..... sdua ta themse spo me kujtohet

  ankesa e trete eshte ..........do mendohem njeher ta them heres tjeter

 15. #15
  i/e rregjistruar 20% Maska e Ruthi
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Tirane
  Postime
  206
  Reputacioni
  11
  nice job X ............sounds true...........

 16. #16
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  faleminderit kalofsh mir

 17. #17
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  per kte siper
  1-me ka ndryshuar njeher 2 postime dhe ktee skam per ta harruar deriii saa te vdeesss
  2-si ste kam par 1 her te hapesh ndonje tem , a te na sjellesh nje lajm

 18. #18
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Me fal duhen 3

  Te pergjigjem thua gje ?

  1- Ok te kam 2 postime borxh
  2- kam hapur aq shum sa jam lodhur por nuk i ke par ti

  tani ankesat e mia

  1- Emri jot mua per kete nofkn qe keni ven ne forum them , ( mos e mer per keq )

  2- je per psikologji por je shum mbrpa

  3- E bere balt me keto macet

 19. #19
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  1-po ku ka emer me te bukur se lab ,labe , laberi...po ku merr vesh ti laluc

  2-kte se kuptova ..si "je sh mbrapa "..njs

  3- sepse me pelqejn , me pleqejn, me pelqejn dhe pikkk

 20. #20
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  1- mesaduket do te me kesh 3 postime borxh se nuk jam laluc

  2- Mua sme pelqen labe emri te tjereve mund ti pelqej

  3 - do ndonje qen

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 8 123456 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Fjalet me te keqija per personin e katit me lart
  Nga labja nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 443
  Postimi i Fundit: 28-08-2013, 01:56 PM
 2. Si e perfytyroni personin lart ne moshen 70 vjecare
  Nga 3r1k0 nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 122
  Postimi i Fundit: 11-06-2013, 09:23 PM
 3. Sa xhan e ke personin siper ???
  Nga ulkina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 165
  Postimi i Fundit: 19-05-2013, 02:02 PM
 4. SMS pėr personin qė dashuroni (italisht)
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 07-07-2008, 05:33 AM
 5. GJENI PERSONIN QE JU INTERESON NEPERMJETE SATELITIT.
  Nga carolina nė forum Barsaleta dhe Humor nė Vite
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 14-11-2007, 11:36 PM