Thirrjet zanore me WhatsApp tani edhe nė iOS!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Thirrjet zanore me WhatsApp tani edhe nė iOS!

  Receta Gatimi  Aplikacioni me i popullarizuar ne bote per dergimin e mesazheve neper celulare, WhatsApp, gjate dites se sotme ka leshuar nje azhurnim per Sistemin Operativ Mobil te Apple, iOS, duke sjellur keshtu mundesine e thirrjeve zanore nga perdoruesit ne mbare boten. Kjo gje fillimisht u prezantua per Android, ndersa tani edhe perdoruesit e iOS do te kene mundesine te telefonojne nepermjet WhatsApp pa paguar gje. Azhurnimi ne fjale pritet te leshohet gjate javes se ardhshme, ndersa versioni i fundit i WhatsApp per iOS ka sjellur me vete edhe disa risi te tjera, si: "Read recipt", "share extension" dhe dergimin e shume videove njeherish ne whatsapp.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  dje me thirri 1 shoqe ne WhatsApp dhe pastaj m'u aktivizua edhe mua per te thirrur te tjeret. Kualiteti i thirrjeve ishte fantastik! Shume me i mire se viber dhe kto aplikacionet tjera per voip, por qe nuk eshte perhapur akoma tek te gjithe! Me duket se duhet te marresh nje thirrje per t'u aktivizuar pastaj.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. WhatsApp tani ka 800 milionė pėrdorues aktivė
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-04-2015, 12:54 PM
 2. Flipboard tani edhe nė web (video)
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-02-2015, 01:02 AM
 3. WhatsApp sė shpejti mund tė vijė edhe pėr Desktop (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-12-2014, 12:13 PM
 4. WhatsApp tani ka 600 milion pėrdorues aktiv mujor
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-08-2014, 09:29 PM
 5. Skype tani edhe pėr Android
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 05-10-2010, 06:08 PM

Etiketat pėr kėtė Temė