Modeli i ri i telefonit Nexus do tė bėhet nga Huawei


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Wink Modeli i ri i telefonit Nexus do tė bėhet nga Huawei

  Receta Gatimi  Mė herėt ishte thėnė se telefoni i ri i linjės Nexus do tė prodhohet nga LG pėr Google dhe tani sipas njė raporti tė ri qė ėshtė publikuar kohėve tė fundit thuhet se nė fakt do tė jenė dy pajisje mobile tė reja qė do tė zbulohen si pjesė e linjės Nexus.

  Mirėpo pėrveē LG’sė, edhe Huawei janė pėrfolur si emėr qė janė nė prag tė arritjes sė marrėveshjes pėr prodhimin e modeleve tė reja tė Nexus, qė do tė thotė se Google do tė lansojė dy telefona tė menēur Nexus kėtė vit.

  Telefoni i ri Huawei Nexus me sa duket do tė vijė me njė ekran prej 5,7 inē, ekranin OLED nė Quad HD prej 260 x 1440 pikselėve.

  Telefoni i parė i Huawei Nexus gjithashtu thuhet se do tė mbėshtetet edhe nga procesori i Qualcomm Snapdragon 810 octa-core 64 bit, nė vend tė procesorit tė vet kompanisė kineze, dhe nėse ndodhė kėshtu atėherė kjo do tė sugjeronte se Google kishte ndikim nė krijimin e harduerit tė telefonit.

  Deri tani kėto janė vetėm specifika tė cilat pėrfolen pėr modelin e ri tė telefonit tė Google Nexus, por ende nuk dihet nėse kėto raportime do tė rezultojnė si tė vėrteta.

  Telegrafi

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Me duket se e ka prap LG

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  s'po i merr vesh kush keta!

  - - - Updated - - -

  me sa duket, LG do ta kete edhe ksaj here!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Disa info rreth super telefonit tė Google, Nexus 5
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 18-03-2013, 08:12 PM
 2. Huawei njofton smartphone me ekran 6.1 inē (video)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 23-12-2012, 07:42 PM
 3. GTA Vice City nė Nexus 7 dhe Nexus 4 (foto + video)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-12-2012, 01:22 AM
 4. Androidėt me diamante nga Huawei
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-01-2012, 08:01 AM
 5. Google Nexus S (Nexus 2) e listuar nė Best Buy
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 12-11-2010, 03:00 PM

Etiketat pėr kėtė Temė