Problem ne Shperndarjen Wireless


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e alesja
  Anėtarėsimi
  Jun 2015
  Postime
  5
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  0

  Problem ne Shperndarjen Wireless

  Receta Gatimi

  kur shperndaj wirless pse nuk arrijne valet as nga nje dhome ne tjetren

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  12
  Edhe unė kam tė njejtin problem.Routeri ėshtė TPLINK 150Mb.

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  mbase modemi/router ka probleme! Pyet nje here operatorin e internetit nese te japin nje tjeter.

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Kjo mund te ndodhi per shume faktor!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Wordpress - Plugin per shperndarjen ne Rrjetet Sociale
  Nga Al Capone nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-02-2012, 05:28 PM
 2. Ndihme per wireless
  Nga 3r1k0 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 05-09-2010, 09:22 PM
 3. Nje pyetje per wireless
  Nga lirigert nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 24-04-2009, 07:44 PM
 4. Wireless
  Nga ingal nė forum Shpėrndarjet Linux/Unix
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 05-04-2009, 01:53 PM
 5. Wireless LAN
  Nga Gend nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 30-06-2008, 06:11 PM