Paketa Office Professional Plus 2016 @ MSDN


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 27
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Programe Paketa Office Professional Plus 2016 @ MSDN

  Receta Gatimi

  Ketu mund ta shkarkoni paketen e Office Pro Plus 2016 direkt nga MSDN ne te gjitha gjuhet dhe ne te dyja arkitekturat (32 dhe 64bit).
  kliko!


  VINI RE!!! Keto versione nuk jane VL!!! Per aktivizim duhet te perdorni Microsoft Toolkit/KMS!
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga vaaldr1n; 28-09-2015 mė 01:23 PM.

 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  ms e bllokoi shkarkimin falas nga msdn

  nga data 1/10 pritet te qarkullojne volume iso's
  prandaj me mire te prisni


  ...nqs dikush i kerkon akoma retail iso
  Kodi:
  https://cloud.mail.ru/public/2vR2/HFybyTgfS

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  une e morra retail kur ishin akoma online, por po pres VL per PC!

 4. #4
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  ja vlen upgrade nga 2013 ne 2016?

 5. #5
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  une vet perdor 2007
  por keto versionet e reja i perdor per te "peshkuar" shoqet ;p


  ja dhe volume iso, pro & standart
  Kodi:
  SW_DVD5_Office_2016_64Bit_English_MLF_X20-42479.ISO
  SW_DVD5_Office_2016_W32_English_MLF_X20-41370.ISO
  SW_DVD5_Office_Professional_Plus_2016_64Bit_English_MLF_X20-42432.ISO
  SW_DVD5_Office_Professional_Plus_2016_W32_English_MLF_X20-41353.ISO
  SW_DVD5_Project_2016_64Bit_English_MLF_X20-42644.ISO
  SW_DVD5_Project_2016_W32_English_MLF_X20-41488.ISO
  SW_DVD5_Project_Pro_2016_64Bit_English_MLF_X20-42683.ISO
  SW_DVD5_Project_Pro_2016_W32_English_MLF_X20-41516.ISO
  SW_DVD5_Visio_Pro_2016_64Bit_English_MLF_X20-42764.ISO
  SW_DVD5_Visio_Pro_2016_W32_English_MLF_X20-41585.ISO
  SW_DVD5_Visio_Std_2016_64Bit_English_MLF_X20-42792.ISO
  SW_DVD5_Visio_Std_2016_W32_English_MLF_X20-41613.ISO
  
  https://userscloud.com/go/4vjz8m5e6fdr/
  
  

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  flm per versionet volume, por mund te me gjesh 1 link gjermanisht x64?

 7. #7
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  te gjitha gjuhet
  Kodi:
  http://tinyurl.com/ps4owrt
  ps. shpejtohuni se mund te bllokohen

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  faleminderit TraHaNa! E instalova 64bit pro vl de dhe e aktivizova shume leht me kete file. Pw eshte: 2015

  Ndersa ketu keni edhe disa linke te tjera me Office Retail dhe VL te gjitha gjuhet!  Kodi:
  https://cloud.mail.ru/public/MuWJ/iHJ47CZNS
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Sa inat qe hoeqen link direkt...

  gjithesesi me gjithe keto hoste

 10. #10
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Sa inat qe hoeqen link direkt...

  gjithesesi me gjithe keto hoste
  quick or get 404

  vetem 5TB harrita te marr

 11. #11
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  12
  Pėr momentin do mbaj Microsoft Office 2013.Ma vonė ndoshta Office 2016.

 12. #12
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  aman o jomina instalo 2016 se kam fitime nga ms ;p

 13. #13
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  12
  Nuk kisha gjė me ju po me qense ke fitime tė uroj tė fitosh saq ma shumė dhe tė arrishe Billin.

 14. #14
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  sapo i testova links te ajo cloud.ru dhe qenkan akoma mire!

 15. #15
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  cloud.ru eshte ne rusi
  ligjet e europes & amerikes nuk kane funksion tek ata

 16. #16
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Edhe un po marr Office 2016 ITA, se nuk po gjej paketen e gjuhes Ita per 2013.

  Me digitalriver jan zhdukur te gjitha...

  Flm per link edhe njehere

 17. #17
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Edhe un po marr Office 2016 ITA, se nuk po gjej paketen e gjuhes Ita per 2013.

  Me digitalriver jan zhdukur te gjitha...

  Flm per link edhe njehere
  Kodi:
  https://msdn.microsoft.com/en-us/subscriptions/downloads/default.aspx#FileId=57255
  http://www.multiup.org/download/1548382fa4fa8b463773bdc24d0e551b/it_office_2013_single_language_pack_with_sp1_x86_and_x64_dvd_3858084.iso

 18. #18
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Flm edhe nje here

  Llink i pare donte subs, tek i dyti e mora! Eshte ne download

 19. #19
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  linku i pare eshte per verifikim, msdn official

 20. #20
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  pasi mora pc tjeter, po e shkarkoj x64 nga ajo cloud.ru

  Internetin e kam te dobet, por faqja te jep shpejtesi maximale per shkarkim!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 2 12 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Shkarko Office 2016 Beta per Mac (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-03-2015, 04:14 PM
 2. Microsoft Office 2016 do tė vijė nė fund tė vitit (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-01-2015, 11:09 PM
 3. Paketa Office falas nga ThinkFree Office
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-05-2008, 07:18 PM

Etiketat pėr kėtė Temė