Paketa Office Professional Plus 2016 @ MSDN


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12
Rezultatet nga 21 deri tek 27 prej 27
 1. #21
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12

  Receta Gatimi

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  pasi mora pc tjeter, po e shkarkoj x64 nga ajo cloud.ru

  Internetin e kam te dobet, por faqja te jep shpejtesi maximale per shkarkim!

  te dobet e paske


 2. #22
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
  te dobet e paske

  7mb/ shkon ne speed test!

  Hahaha, pak gje me te shpejt se ty e paskam..

  Problemi eshte qe ketu ku jam une, nuk vjen me i shpejt se aq.. 10 max, por s'ia vlene te paguash per 20 dhe te marresh vetem 10! Po shpresoj qe se shpejti te nderroj banes e pastaj e marr 75 apo 100!

  se harrova; Ti sikur ishe ne Egjipt?
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga vaaldr1n; 08-12-2015 mė 12:27 AM. Arsyeja: harrova

 3. #23
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Sje keq Valdrin aq shkon dhe tek un


 4. #24
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Sje keq Valdrin aq shkon dhe tek un

  upload e paske mire ti! Une dl nuk e kam keq, por up eshte dobet fare! Ky test tani u be me TV ndezur!


 5. #25
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  7mb/ shkon ne speed test!

  Hahaha, pak gje me te shpejt se ty e paskam..

  Problemi eshte qe ketu ku jam une, nuk vjen me i shpejt se aq.. 10 max, por s'ia vlene te paguash per 20 dhe te marresh vetem 10! Po shpresoj qe se shpejti te nderroj banes e pastaj e marr 75 apo 100!

  se harrova; Ti sikur ishe ne Egjipt?
  ti e ke pothujse dyfishin
  po pra prandaj thashe se une kam vellain ne austri paguan 20 euro per internetin dhe e ka shume te shpejte nuk me kujtohet se sa
  kam kohe qe jam kthyer ne shqiperi

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Sje keq Valdrin aq shkon dhe tek un

  sa e paguan ne muaj

 6. #26
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Eshte tek puna , me kete ip e kam kaq ndersa me ip tjeter shkon 27 Mb/s

 7. #27
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Eshte tek puna , me kete ip e kam kaq ndersa me ip tjeter shkon 27 Mb/s
  aha cfar pune ben

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 2 FillimiFillimi 12

Tema tė ngjashme

 1. Shkarko Office 2016 Beta per Mac (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Apple Mac OSx
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-03-2015, 04:14 PM
 2. Microsoft Office 2016 do tė vijė nė fund tė vitit (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-01-2015, 11:09 PM
 3. Paketa Office falas nga ThinkFree Office
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 08-05-2008, 07:18 PM

Etiketat pėr kėtė Temė