Rita Ora


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19

  Muzikė Rita Ora

  Receta Gatimi

  Po hap nje teme per Rita Oren , me qe me pelqen shum
  Le ta shijojm ktu muziken e ksaj dive te ardhshme

  Kenga e saj e fundit

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ia pata marre pak inate kur doli me ate flamurin e eulexit rreth qafes, por me pas e kuptova idene e atij veprimi!

  Me pelqen dhe mua si kengetare dhe si femer, kuptohet kurse kenga e saj qe me peqlen me shume, eshte kjo:


 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  Me pelqen shum si njeri , me sa kam par neper intervistat e saj ne youtube.....esht shum e cilter , dhe spontane . flet shum mir shqip , dhe eshte shum njeri i thjesht dhe pse ka arrit kaq shum ne shum pak kohe.
  Se di po me pelqen shum . Mbase sepse e peshoj me disa artist shqiptar ( bleona qereti ) ......qe ka kaq shum vite ne amerik.....e ska ber asgje...dhe prap vjen dhe vetem mburret...

  dhe kjo keng esht fantastike

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  po edhe kjo me Brown e bukur ishte!

  Po po, kjo shqipen e din me mire se une e per mendje madhe, eshte pak haha

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  eshte shum e cilter ,, ja shikoje ne kte intervist


+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Rita Ora “nxeh” Krishtlindjen
  Nga Kliton nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 26-12-2013, 09:15 PM
 2. Rita titullon albumin “Ora”
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-06-2012, 11:57 AM
 3. Rita Ora e pėlqyer edhe nė Belgjikė
  Nga Erinaa nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 13-03-2012, 10:25 PM
 4. Rita, mė e kėrkuara nė Londėr
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-02-2012, 03:11 AM