Kenga Magjike 2015....ja gjurmet qe la pas...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20

  Muzikė Kenga Magjike 2015....ja gjurmet qe la pas...

  Receta Gatimi

  Ne baz te klikimeve ne youtube cmimi i pare endej sa tek Stine sa tek Flori Mumajesi
  Personalisht isha per Stinen. Po nje zhgenjim i pa pare kur e degjova te kendonte live. Dhe jo vetem ai po shum kengetar .
  Artist me kaq shum vite ne skene , kaq te ndjekur e te dashur per publikun, dhe te ken nje performance kaq te dobet ? sinqerisht zhgenjyese .
  Cmimin e pare , ashtu sikurse edhe vitin qe kaloi e fitoi teresisht te merituar e madhja Aurela Gace.....qe cfardo lloj kenge ti japesh te dritheron e te mberthen totalisht. Vendin e dyt Endri Prifti , keng fantastike . Dhe vendin e trete Juliana Pasha . Si perhere te njejtat emra........kjo tregon qe muzika shqiptare po vdes... Ne treg ka shum kengetar , po shum pak artista.....Duke i dhen vemendjen maksimale formave trupore e botoksit,,,dhe aspak vokalit.....
  Uroj qe te ket me shume festivale ku te kendohet Live ne te ardhmen , duke vleresuar artistat e vertet te skenes shqiptare

  Kenga fituese

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  nuk kam pare gje, por lexova qe kishte pasur dhe nje incident aty ne mes Florit dhe atij Stine! Ky i fundit, sipas "telegrafit", qenka arrestuar sot.

  Sa i perket muzikes, mos e pyet fare.. une vetem kenge te vjetra shqip degjoj, se kto te rejat ta heqin trurin nga vendi!!

 3. #3
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  hahaha po esht e vertet.....sepse stine i kish dhen florit 26 pik ,,,,kurse ky i fundit i kish dhen stines vetem 2 pik....dhe i kish then ti nuk di te kendosh...
  gje qe u kuptua ,,,,po kta jan koleg ,,duhet te kish pas me shum respekt ....flori eshte shum arrogant . nejse se ngelem duke mbajt vipat ne goj hahahahahaha

  degjo kte keng ice,,,,eshte fantastike


 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  ee, fillove ti tash me kto kenget hahaha, tani po e degjoj, flm!

  Nga ajo e vitit te kaluar me duket, qe fitoi Skenderaj, ka patur disa kenge te mira qe me kane pelqyer vertete! Kjo e Albanuas kuptohet qe ishte TOP!

 5. #5
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  edhe vitin qe kaloi aurela e fitoi haahaha..........si perher cmimi pare ne vlore moo ,, nejse ...


  dhe kjo e bukur

 6. #6
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  po Albanua kur e fitoi? Kjo Gace nuk me pelqen..


  Kjo eshte kenge qe t'i shkul ndjenjat nga trupi dhe t'i mbyt ngadale.. 7. #7
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  20
  albani ka fituar ne 2012 haha,,,

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  lol, epo keshtu eshte gurbeti, haha

  Keto te fundit, sezonit qe u mbajt tani, nuk i kam degjuar..

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ja cila eshte kenga fituese Kenga Magjike 2012
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 25-11-2013, 01:33 AM
 2. Pjesėmarrėsit nė Kėnga Magjike
  Nga aurel nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 16-09-2009, 05:23 PM
 3. “Kėnga Magjike”, kolegėt zgjedhin Gentėn
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 02-12-2006, 05:38 AM