Google ka lansuar tabletin Pixel C me ekran 10.2" (video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Google ka lansuar tabletin Pixel C me ekran 10.2" (video)

  Receta Gatimi  Tableti Pixel C nga tastiera e plote e cila ngjitet lehte dhe shpejt me pajisjen duke perdorur fushen magnetike dhe lidhet automatikisht me te permes Bluetooth.

  Kur ato dyja te lidhen sebashku, tastiera karikohet ne menyre wireless (pa tela) dhe automatike, qe do te thote nuk keni pse te brengoseni per baterine e saj. Kur nuk jeni duke e perdorur, ajo kthehet prapa tabletit nepermes fushes magnetike.  Tableti vjen me Sistemin me te ri Operativ mobil te Google, Android 6.0 Marshmallow dhe mbane baterine deri ne 10 ore dhe ka perditesime te rregullta direkt nga Google.

  Ate mund ta blini qe tani ne Play Store per 499$.
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga vaaldr1n; 09-12-2015 mė 12:42 AM. Arsyeja: titulli

 2. #2
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  wow shume i mire

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  paskam shkruajtur titullin gabim! Ekrani eshte 10.2" dhe jo 12!

  Me pelqeu dhe mua, por me Android nuk jam mesuar asnjehere!

 4. #4
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  paskam shkruajtur titullin gabim! Ekrani eshte 10.2" dhe jo 12!

  Me pelqeu dhe mua, por me Android nuk jam mesuar asnjehere!
  ti je perdorues i ios provoje dhe androidin se do ngelesh i kenaq

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
  ti je perdorues i ios provoje dhe androidin se do ngelesh i kenaq
  ne fakt, para se te merrja kete iPhone qe kam tani, desha te marr ate S6 edge, por problemi qe jam qe ne 2011 me iOS dhe jam adoptuar me te! Nese dal ne Android, duhet kohe derisa t'i kthej te dhenat andej dhe shume prej tyre nuk punojne ashtu si ne iOS dhe per kete e lash.

 6. #6
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga vaaldr1n Lexo postimin
  ne fakt, para se te merrja kete iPhone qe kam tani, desha te marr ate S6 edge, por problemi qe jam qe ne 2011 me iOS dhe jam adoptuar me te! Nese dal ne Android, duhet kohe derisa t'i kthej te dhenat andej dhe shume prej tyre nuk punojne ashtu si ne iOS dhe per kete e lash.
  ke te drejte eshte angari e madhe

 7. #7
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  I lezecem me pelqeka

 8. #8
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  se di pse kam pershtypjen qe edhe ky projekt do i deshtoje..

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Nokia prezanton tabletin N1 - Klonim i iPad Mini! (foto/video)
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 04-03-2015, 11:30 AM
 2. Chromebook Pixel - Ultra Laptop nga Google (video)
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-02-2013, 11:42 PM
 3. Google tashme ka tabletin Nexus 7 me Android 4.1 Jelly Bean dhe cmim te lire
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-06-2012, 07:32 PM
 4. Google prezanton "Google Music"
  Nga smocking2 nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-12-2011, 11:01 PM
 5. iPad sipas Samsung me ekran 7" dhe Android 2.2
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-08-2010, 09:31 PM

Etiketat pėr kėtė Temė