Receta Gatimi

Si ti kthej dokumentat e humbura . . .


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0

  Si ti kthej dokumentat e humbura . . .

  Kam nje kompjutr me windows 8.1, ishte mbushur disku C: dhe fillova te fshije ca gjera ta panevojshme sipas meje, dokumentat ishin te rujtura ne desktop ne disa foldera, kur pa pritur mu fshine te gjithe dokumentat neper foldera, por folderat jane siq ishin per jane empty te gjithe.
  Si mund ti ktheje dokumentat e humbura, me sistem restore nuk kthehen se e kam perovuar.
  Gjith te mirat

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  perdor ndonje program recovery!

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  E kam provuar por nuk me ka kthyer as 1/10 e dokumentave.

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga nigji Lexo postimin
  E kam provuar por nuk me ka kthyer as 1/10 e dokumentave.
  vetem me ato programe mund t'i kthesh! Ndryshe s'ke se si..

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  faleminderit

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Windows: Kalimi ne Windows 8 pa humbur skedaret dhe dokumentat
  Nga vaaldr1n nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-12-2012, 03:36 PM
 2. Si ti kthej (gjeje)fotot e humbura (fshira)
  Nga laburist nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-05-2012, 10:50 AM
 3. Si ti kthejmė filet e humbura
  Nga Design nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 25-11-2009, 05:37 PM
 4. Si te riparojme Dokumentat Word te demtuara
  Nga ReniX nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 17-09-2008, 03:42 PM
 5. Si te beni dokumentat Italiane? (guida)
  Nga ReniX nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 26-11-2007, 09:34 PM