Ekskluzive, ja si dukeshin posterat e koncerteve nė fund tė viteve ’90 (Foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile Ekskluzive, ja si dukeshin posterat e koncerteve nė fund tė viteve ’90 (Foto)

  Receta Gatimi

  Rrjetet sociale sot mundėsojnė qė artistėt shqiptarė tė jenė mė afėr fansave tė tyre dhe t’i informojnė ata pėr ēdo risi.

  Kjo bėnė qė informacioni dhe reklama pėr mbrėmjet dhe koncertet e tyre tė pėrhapet shumė shpejt dhe sallat tė mbushen plot adhurues tė muzikės sė tyre.
  Vite mė parė lajmėrimi pėr njė koncert bėhej vetėm me postera tė vendosura nė rrugė.
  Telegrafi ka siguruar disa fotografi ekskluzive tė disa posterave qė reklamonin koncerte nė fund tė viteve ’90 dhe nė fillim tė viteve 2000.
  Posterat janė kryesisht lajmėrime pėr mbrėmje tė rep-muzikės e natyrisht qė pjesė e tyre janė tė parėt qė sollėn muzikėn rep nė vendin tonė. /Telegrafi/


 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  32
  Posterat mbase nuk ishin gje, por muzika ja vlente.... sot jane te bukur postat por muzika nuk degjohet #tallava hesapi!

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Posterat mbase nuk ishin gje, por muzika ja vlente.... sot jane te bukur postat por muzika nuk degjohet #tallava hesapi!
  shume e vertete!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Microsoft Office 2016 do tė vijė nė fund tė vitit (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 22-01-2015, 11:09 PM
 2. EKSKLUZIVE: Ja si u vodh Banka e Shqipėrisė (foto/video)
  Nga vaaldr1n nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 02-09-2014, 05:48 PM
 3. Si do tė dukeshin Facebooku dhe YouTube para 50 vjetėve!
  Nga gjendar nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 11-01-2011, 07:29 PM
 4. 2010 neper bote - Foto me festimet e nderrimit viteve!
  Nga ReniX nė forum Galeria Fotografike
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 02-01-2010, 12:07 PM

Etiketat pėr kėtė Temė