Aplikacioni nė gjuhėn shqipe "Yjet" lansohet edhe nė Android


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 1 prej 1
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Thumbs up Aplikacioni nė gjuhėn shqipe "Yjet" lansohet edhe nė Android

  Receta Gatimi

  Aplikacioni magjik me pėrralla dhe vjersha pėr fėmijė e tė lexuara nga aktorja Leze Qena, ėshtė lansuar edhe zyrtarisht pėr platformėn Android dhe nė mes tjerash sjell disa tė reja pėr pėrdoruesit.

  Tani do tė jetė nė shfrytėzim edhe tema dimėrore, ku nė mes tjerash tė gjitha pamjet, vjershat dhe elementet e aplikacionit do tė karakterizohen me prezencėn e borės dhe elementeve tjera argėtuese, veēmas pėr fėmijė. Pėrrallat si Borėbardha, Dhelpra, Cjapi tani janė tė gatshme pėr pėrdorues edhe nė Android kurse pėr tė dyja platformat, zhvilluesit nga Kosova kanė shtyrė pėrpara edhe disa veēori tė reja si mundėsia pėr fėmijė si ngjyrosja e librit me karaktere si dhe kuizin me pyetje sfiduese pėr tė rriturit.

  Kuizi tani karakterizohet me pyetje tė reja dhe ėshtė bėrė mė dinamik e mė sfidues. Pėrdoruesit,pikėt e fituara mund t’i postojnė dhe krahasojnė me pėrdoruesit e tjerė. Ngjyros, ėshtė njė lojė e re nė pėr fėmijė nė aplikacionin Yjet, e cila iu mundėson fėmijėve tė ngjyrosin karakteret e tyre tė pėrrallave sipas dėshirės, dhe mė pas ato punim tė shpėrndahen nga prindėrit nė Facebook.

  Tė gjitha kėto risi janė tė gatshme pėr tė gjithė pėroduresit si nė iOS ashtu edhe nė Android, dhe mund tė shkarkohen falas qysh tani. Yjet ėshtė zhvilluar nga njė ekipė entuziastė dhe profesional nga Kosova, tė cilat janė edhe duke planifikuar aplikacione tė reja tė kėsaj fushe, pėr tregun vendor dhe tė huaj.

  Shkarko nė Android:
  Kodi:
  https://play.google.com/store/apps/details?id=com.appsix.yjet
  Shkarko nė iOS:
  Kodi:
  https://itunes.apple.com/us/app/yjet/id1006568213?mt=8
  Redaktuar pėr herė tė fundit nga Kliton; 19-12-2015 mė 06:50 PM.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-05-2015, 12:01 AM
 2. Vesa pėrgatiti klipin e kėngės "Edhe njė fundvit"
  Nga aurel nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 26-09-2009, 11:09 PM
 3. Google Translate edhe nė gjuhėn shqipe
  Nga Kliton nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 24-02-2009, 05:06 PM

Etiketat pėr kėtė Temė