Boxy sjell 'Inbox by Gmail' ne Mac kompjuterin tuaj (foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Programe Boxy sjell 'Inbox by Gmail' ne Mac kompjuterin tuaj (foto)

  Receta Gatimi

  Boxy ka lansuar nje klient jo-zyrtar per te sjelle sherbimin e ri te Google, "Inbox by Gmail" ne pajisjen Mac.
  Karakteristikat e Boxy:

  • Dizajn kompakt dhe i thjesht
  • Perkrahje per shume llogari
  • Punon me cdo llogari Gmail ose Google Apps per pune (pas aktivizimit falas nepermjet aplikacionit mobil)
  • Lajmerimet "push" ne OS X
  • Ikone ne dock
  • Ikone edhe ne menu, ngjyra blu kur keni nje e-mail te re
  • OS X shortcuts support, like Cmd+N to compose new messages or Cmd+F to search
  • Drafts sync - Filloni te shkruani ne Boxy dhe perfundojeni e-mail-in tuaj ne web apo mobil
  • I sigurt, madhesi te vogel te mb, perkrahe teknologjine Retina dhe sistemin El Capitan
  • Azhurnime te rregullta falas


  Vini re: Boxy nuk perkrahe "offline mode" per momentin!

  Ju mund ta blini ate nga Mac App Store per 4,99$

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Qenka shume i ngjashem me Inbox by Gmail, ja vlen ato 5$?

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ReniX Lexo postimin
  Qenka shume i ngjashem me Inbox by Gmail, ja vlen ato 5$?
  pikerisht ate pune ben ky Boxy! Apo nuk e kam shkruajtur mire?

  Per pyetjen: Nuk e kam blere dhe nuk do ta bej.. Vetem nese vjen falas!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Inbox by Gmail tani edhe nė Tablet dhe shfletues tė tjerė
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 20-02-2015, 12:09 AM
 2. Si te aktivizosh Tabs ne Gmail Inbox
  Nga ReniX nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 24-11-2014, 05:31 PM
 3. Ftesa pėr "Inbox by Gmail"
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 15-11-2014, 12:50 AM
 4. Kalendari i Muajt per Kompjuterin tuaj!
  Nga ReniX nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 23-01-2011, 09:22 PM
 5. Gmail sjellė “inbox prioritetesh” pėr pėrdoruesit e saj
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-09-2010, 12:51 AM

Etiketat pėr kėtė Temė