Dom Hofmann, themeluesi i Vine kėtė javė zbuloi njė aplikacion tė ri social, tė cilin e ka quajtur Peach.
Aplikacioni ėshtė projektuar pėr tė siguruar shumė argėtim dhe njė mėnyrė tė thjeshtė pėr t’i mbajtur nė kontakt miqtė tuaj por njėkohėsisht duke ju lejuar tė "jeni vetėvetja" , thotė Hofmann.

Aplikacioni i ri Peach ėshtė tani nė dispozicion pėr tu shkarkuar falas nga App Store dhe ndan pėrditėsimet e vogla ditore me miqtė tuaj, ndėrsa postimi nė aplikacion ėshtė aq i lehtė sa dėrgimi i njė mesazhi, thotė Hofmann.