iPhone 6S Plus Smartphone mė i mirė i vitit 2015 (infografikė)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile iPhone 6S Plus Smartphone mė i mirė i vitit 2015 (infografikė)

  Receta Gatimi

  Antutu ka publikuar listen e performancave te Smartphone-eve te vitit 2015 dhe sic shihet edhe me posht, ne krye ka dominuar iPhone 6S Plus nga Apple!

  Ne ēerekun e 4 te 2015 iPhone 6S me CPU-ne A9, fitoi vendin e pare ne renditje me plot 130000 Antutu pike. Huawei Mate 8 doli ne vendin e dyte me rreth 90000 Antutu pike, me Hisilicon Kirin. Ndersa pajisjet me Samsung Exynos E7420 between 80k-90k dhe ato me Qualcomm snapdragon 810 u radhiten pas Huawei. 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Sikur doli njeher Samsung apo e ndryshuan prap

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-12-2015, 10:44 PM
 2. Kėto janė dhjetė reklamat mė tė mira tė vitit 2015 (Video)
  Nga vaaldr1n nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-12-2015, 10:41 PM
 3. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-03-2013, 12:29 AM
 4. 20 Smartphone-t aktual me te mire (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 11-10-2012, 10:14 AM

Etiketat pėr kėtė Temė