Windows embedded CE 6.0 (C6G)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 6 prej 6
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0

  Windows embedded CE 6.0 (C6G)

  Receta Gatimi

  Nje mini mini laptop me windows embedded CE, X15-46073, nuk hapet programi, a mund ta shkarkoj dhe ta instaloj kete program ne kete komjuter. kerkoje ndihme.
  Faleminderit

 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  https://msdn.microsoft.com/en-us/lib...edded.60).aspx

  shkarkoje me torrent/magnet

  cfare te dhena ka ky mini laptop?
  pse nuk i fut xp ?

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  Parametrat jane shume te vogel, dhe windowsi eshte versio krejt i vecante.
  Tek linku i mesiperm nuk po shkarkohet, a eshte ISO . . . .

 4. #4
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  po eshte iso

  magnet
  Kodi:
  magnet:?xt=urn:btih:0F9E60044C3B8145FF3F1AB5A8F865869824E03E&tr=http%3A%2F%2Fbt.rutracker.cc%2Fann%3Fmagnet
  torrent
  Kodi:
  http://www.upload.ee/files/5482989/Windows_Embedded_CE_6.0.rar.html

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  Jo ky kompjuteri im nuk shkarkone asnjeren.

 6. #6
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  shkarkoje nga pc tjeter

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 31-10-2014, 02:28 PM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-06-2012, 03:22 PM
 3. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-02-2012, 07:29 PM
 4. Pėrgjigje: 14
  Postimi i Fundit: 05-08-2010, 06:27 PM