Si mund te formatoj Tabletin me Android


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  Si mund te formatoj Tabletin me Android

  Receta Gatimi

  kam nje tablet qe i eshte prishur sistemi android egziston nje zgjidhe per ta ri formatouar? ka kete problemin si ne video. por kur un i bej kete proceduren sic tregohet ne video nuk hapet por nxjerr perseri te njejta gjera. mund te me ndihmoj dikush ju lutem? marka e tabletit eshte bestuse

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  nuk ka ndonje ndihm per mua ?

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Shko tek nje servis i specializuar per ta formatuar,sepse kjo eshte dicka qe nuk mund te shpjegohet ne teori.

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10
  faleminderit.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-10-2014, 10:05 PM
 2. Si mund ta formatoj Xp-nė me Usb disk
  Nga Atlantis nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 19
  Postimi i Fundit: 03-01-2014, 02:42 PM
 3. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 27-03-2013, 06:18 PM
 4. Si mund te formatoj USB-N?
  Nga Kliton nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 07-10-2012, 12:59 PM
 5. Google tashme ka tabletin Nexus 7 me Android 4.1 Jelly Bean dhe cmim te lire
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 27-06-2012, 07:32 PM