WhatsApp tani FALAS pėr tė gjithė!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Smile WhatsApp tani FALAS pėr tė gjithė!

  Receta Gatimi  WhatsApp - Aplikacioni me i popullarizuar ne bote per dergimin e mesazheve dhe thirrjet VOIP ne celulare, sot ka njoftuar ne nje postim ne blog, se aplikacioni ne fjale tani do te jete komplet falas per te gjithe perdoruesit e vet. Kjo nenkupton qe ju nuk do te paguani me 0,99$ ne vit!

  "Shume perdorues te WhatsApp nuk kane nje karte krediti dhe keshtu ata brengoseshin se do te humbin qasjen ne WhatsApp pas skadimit te afatit nje vit falas qe ofronte WhatsApp. Keshtu, ne javet ne vazhdim, ne do te heqim edhe kete qera dhe perdoruesit nuk do te kene me nevoje te paguajne per aplikacionin."

 2. #2
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  me ne fund

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Thirrjet zanore me WhatsApp tani edhe nė iOS!
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-04-2015, 12:46 PM
 2. WhatsApp tani ka 800 milionė pėrdorues aktivė
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-04-2015, 12:54 PM
 3. Imgur Pro, tani falas pėr tė gjithė
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 10-02-2015, 08:05 PM
 4. WhatsApp tani ka 600 milion pėrdorues aktiv mujor
  Nga vaaldr1n nė forum Social Networks - Rrjetet Sociale
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-08-2014, 09:29 PM
 5. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 27-09-2012, 10:54 PM

Etiketat pėr kėtė Temė