Pėr komente nė Facebook, pėr pak sa nuk u vranė nė Gjirokastėr


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Cool Pėr komente nė Facebook, pėr pak sa nuk u vranė nė Gjirokastėr

  Receta Gatimi
  Njė i ri nga Gjirokastra (18 vjeē) pėr pak ka humbur jetėn pas njė sherri pėr disa komente nė rrjetin social Facebook.

  Emiliano Basha (26 vjeē), nga fshati Taroninė nė Gjirokastėr, u pėrfshi nė njė debat me 18-vjeēarin nė “Facebook”.
  Por, debatet vijuan me ofendime dhe Basha vendosi qė ta takonte personalisht 18-vjeēarin pėr “ta sqaruar”. Ai i doli para nė Urėn e Kardhiqit, ku dhe nisi tė konfliktohej me tė fizikisht.
  26-vjeēari e goditi disa herė nė trup dhe nė fytyrė me sende tė forta duke e plagosur. Falė dėshmitarėve, njė ambulancė mbėrriti nė vendin e ngjarjes dhe e mori tė riun pėr ta shtruar nė spitalin e qytetit.
  Policia arrestoi 26-vjeēarin.

 2. #2
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  24
  Hahaha sa budallenj qe jan . Fiks si emri ures paskan qen

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Video qe nuk kerkojne komente
  Nga Arjol nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 23-02-2013, 03:15 PM
 2. Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 15-05-2012, 10:16 PM
 3. Hyn nė Gines, 389 mijė komente statusit nė Facebook
  Nga vaaldr1n nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 11-10-2011, 01:51 PM
 4. Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 05-03-2011, 03:00 PM
 5. Komente per forumin
  Nga nina nė forum Arkivi Forumit
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 14-02-2008, 07:29 PM

Etiketat pėr kėtė Temė