A mund ta komandoj TV me telefon . . .


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0

  A mund ta komandoj TV me telefon . . .

  Receta Gatimi

  Kam nje samsung Galaxy J5, a mund ta komandoje TV samsung Led me kete telefon.

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31
  Provo te shkarkosh ndonje app me emrin "remote" nga Play Store!

 3. #3
  Abdullah Autorė Maska e abdullah92
  Anėtarėsimi
  Jun 2009
  Vendndodhja
  Pc
  Postime
  1,517
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  12
  me sa e di une j5 nuk ka sensor per remote tv

 4. #4
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga abdullah92 Lexo postimin
  me sa e di une j5 nuk ka sensor per remote tv
  ashtu e di dhe une!

  S6 e perkrahe kete mundesi, ose nese perdore Chrome Cast!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 25-02-2012, 06:02 PM
 2. I bie te fiket sa here qe e marrin ne Telefon
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 28-11-2011, 04:32 PM
 3. HTC me telefon 3D dhe tablet 4G
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 23-03-2011, 02:11 PM
 4. Telefon i menēur nga Acer
  Nga vaaldr1n nė forum Tė Rejat e Teknologjisė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 24-11-2010, 12:46 PM
 5. Blero pa telefon
  Nga EMAUS nė forum Aktualiteti Shqiptar
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 06-09-2008, 09:32 PM