Windos live mail problem


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7

  Moti Windos live mail problem

  Receta Gatimi

  Impossibile inviare o ricevere messaggi per l'account Live (lamcja1245).

  Errore del server: 3204
  Server: 'https://mail.services.live.com/DeltaSync_v2.0.0/Sync.aspx'
  ID errore di Windows Live Mail: 0x8DE20003  Impossibile inviare o ricevere messaggi per l'account Outlook (lmc5555).

  Errore del server: 0x800488E5
  Server: 'https://mail.services.live.com/DeltaSync_v2.0.0/Sync.aspx'
  ID errore di Windows Live Mail: 0x800488E5
  Impossibile inviare o ricevere messaggi per l'account Live (lamcja1245).

  Errore del server: 3204
  Server: 'https://mail.services.live.com/DeltaSync_v2.0.0/Sync.aspx'
  ID errore di Windows Live Mail: 0x8DE20003
  TE VETMIN VEPRIM QE KA BORE ESHTE <<<< E KAM FSHIRE TOTALISHT << DHE KAM INSTALUAR PERSEI <<

  AJO QE UNE NUK ARRIJE TE GJEJ << PER NDRYSHIMIN E PORTAVE HYRE DHE DALJE ,
  NDIMA E JUAJ ESHTE E PA ZEVENDESUSHEM ,
  FALEMINDERIT PER MIRKUPTIMIN.

 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

 3. #3
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  e rregullove?

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e anonymus
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  184
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  7
  TRAHANA TE FALENDEROJE per kohen qe me kushtuar
  por <sa per info <<<< une kam 4 andresa EMAIL te ndryshem<<<< por EMAIL kryesore ose ndryshe perdifinito
  dhe ky kryesori fuksionon por dy llogorit e tjera nuk ponojne <<<
  e provova << <per keshillen qe ti me recomandove <<e kam proceduar <<por pa resultat
  gjithsesi te falenderoje per ndimen

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Posta eletronike - Windows Live Mail
  Nga anonymus nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 07-03-2013, 12:47 AM
 2. Problem me Windows Live Movie Maker
  Nga vaaldr1n nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 23-02-2013, 03:02 PM
 3. Problem me numrin e telefonit ne Windows Live !
  Nga vaaldr1n nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 15-10-2011, 09:20 AM
 4. Problem me hapjen e e-mail-ve
  Nga Kliton nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 28-06-2009, 04:49 PM
 5. problem me windows live
  Nga aurel nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 27-10-2008, 07:11 PM