Si te aktivizoje porten USB te printerit . . . .


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0

  Si te aktivizoje porten USB te printerit . . . .

  Receta Gatimi

  Kisha printerin ne pune, dhe e zevenesova me nje tjeter, tani nuk me njehe porten e printerit, si mund ta aktivizoje kete port . . .

 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  Pra a s'ka njeri te me ndihmoj si mundet qe kompjuteri im te njohi nje pasije te re te lidhur siq eshte printeri.

 3. #3
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  provo kete

  http://www.upload.ee/files/5647840/renew_usb.rar.html


  information
  https://msdn.microsoft.com/en-us/library/windows/hardware/ff544707(v=vs.85).aspx

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  Po e provoje or kjo thote ti cinstalon te gjitha driverat . . .

 5. #5
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  & ri-instalon

  - - - Updated - - -

  nigji ??

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  Se fundi i bere nje format dhe gjithshka ne rregull.

 7. #7
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  lol


  nuk te berri pune as ajo qe postova me lart?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si mund te gjej drajverat e printerit?
  Nga Kapsolli nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-03-2016, 06:00 PM
 2. Arkeologėt kanė gjetur “portėn e ferrit” nė Turqi (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Shkenca dhe Jeta
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 16-06-2013, 04:06 PM
 3. Rreth printerit ne nje network
  Nga ruwejda nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-07-2009, 07:03 PM