Prezantuesja e motit mė seksi nė botė (Video)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Mendime Prezantuesja e motit mė seksi nė botė (Video)

  Receta Gatimi
  Vajza e motit nė “Televisa Guadalajara” ėshtė bėrė e famshme pasi i ndodhi njė problem me veshjen gjatė njė transmetimi “live”.

  Susana Almeida po bėnte punėn e saj tė zakonshme, por pantallonat shumė tė ngushta i kishin krijuar njė kanal qė nuk i shpėtoi disa “telespektatorėve syshqiponjė”.

  Bukuroshja brune nuk e kuptoi fare se ku qėndronte problemi dhe vazhdoi raportimin e motit shumė e qetė.

  Qė kur klipi ėshtė publikuar nė “Imgur”, vajza meksikane ėshtė bėrė e famshme pasi klipi ėshtė parė mė shumė se 37 000 herė.

  / Top Channel

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Po moti si ishte?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Kengetarja me seksi ne Shqiperi Elvana Gjata - Video te RE
  Nga ReniX nė forum Muzika Shqiptare dhe e Huaj
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 27-09-2012, 04:45 PM
 2. Edhe Rihanna ka njė video seksi
  Nga vaaldr1n nė forum Thashetheme Vip
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 29-08-2011, 07:57 AM
 3. Breshka mė e shpejtė nė botė(Video)
  Nga labja nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 15-06-2011, 10:02 PM
 4. Tavolina me seksi ne bote
  Nga djalikeq nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 03-12-2009, 11:01 PM
 5. Cilat janė vajzat mė seksi nė botė?
  Nga ReniX nė forum ThaSheTheMe
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-12-2006, 01:36 PM

Etiketat pėr kėtė Temė