USB write protected


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 5 prej 5
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0

  USB write protected

  Receta Gatimi

  Nje USB (Flash) Kingston 2 GB ka materiale, por as mund te fshishe as mund te heqesh apo shtojsh dokumenta por as nuk mund te formatohet pasi thote: This disk is write protected.
  Si mund ta zgjidhe.
  Faleminderit

 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  shkarko HP USB Disk Format Tool dhe beje format

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  E shkarkova por nuk e kryen formatimin

 4. #4
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  mbase ka pesuar difekt (hardware)

  e ke provuar ne ndonje pc tjeter?

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  Po, por e njajta gje

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. MLS Talk&Write.....Ju flisni ai shkruan
  Nga 3r1k0 nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-09-2010, 09:12 AM