Qė njė mace tė korrė sukses nė rrjetet sociale, duhet qė tė ketė diēka tė veēantė ose spektakolare nė mėnyrė qė tė bjerė nė sy. Por Smoothie, njė mace shumė e njohur nė Instagram, ka fituar mijėra ndjekės thjesht duke qenė shumė fotozhenike.

Kafsha e adhurueshme ka mbi 135 000 ndjekės nė rrjetin social, qė ia pėlqejnė shumė sytė jeshile dhe gėzofin me ngjyrė tė bardhė dhe kaf.

Pronari i saj, holandezi Arvid van Boekel, poston shpesh foto tė maces.

Njėri prej ndjekėsve tė profilit shkruan: “Ėshtė njė nga profilet mė tė mira qė kam zbuluar sė fundmi”.

/ Top Channel