Web Browser


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0

  Web Browser

  Receta Gatimi

  Sa here te startoj google, pavarsisht se e ndryshoj faqen startuese ajo peresi me hapet me nje link qe nuk me duhet.
  Si te rregulloj qe google te hapet vetem ne goole.com
  Faleminderit

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  po besoj qe e ke fjalen per Google Chrome!

  Se pari hap settings ne chrome nga ana e djathte ne krye te shfletuesit dhe pastaj vepro si ne fotot me poshte.

  Nese perseri nuk ka efekt, hap Control Panel ne Windows dhe kerko per ndonje add-on qe ke instaluar dhe fshije.

 3. #3
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  chrome://settings/
  Show advanced settings...
  Reset settings

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  Faleminderit, sugjerimi i TraHaNa ishte ajo qe une skisha provuar.

 5. #5
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  me vjen mire qe e ke zgjidhur problemin!

  Une zakonisht s'para preferoj t'i bej reset settings..

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  Po ajo metoda tjeter siper nuk funksionoje.

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga nigji Lexo postimin
  Po ajo metoda tjeter siper nuk funksionoje.
  Nese perseri nuk ka efekt, hap Control Panel ne Windows dhe kerko per ndonje add-on qe ke instaluar dhe fshije.

  Sidoqofte, problemi eshte zgjidhur.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ēfare eshte nje Browser (Shfletues)
  Nga ReniX nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 09-03-2015, 04:24 PM
 2. Cili eshte WEB BROWSER me i mire?
  Nga kristimcs nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 53
  Postimi i Fundit: 02-02-2015, 03:43 PM
 3. Eksploro trupin e njeriut ne 3D me Google Body Browser
  Nga ReniX nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 21-12-2010, 01:10 PM