Windows xp sp3


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0

  Windows xp sp3

  Receta Gatimi

  Ku mund ta shkarkoj windows xp sp3 iso me opsionet e riparimit.
  Faleminderit

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Kodi:
  http://uploaded.net/file/ewdt4hws
  http://uploaded.net/file/pm5dvgxk
  http://uploaded.net/file/wbntaa5w

  rar pass: fahd48

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  Faleminderit

 4. #4
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  @nigji

  s'le forum pa kerkuar

  te pakten kryen pune apo kot lodhen anetare qe mundohne te te japin ndihme?

 5. #5
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  Faleminderit TraHaNa, me te vertete ke gjetur shprehjen e duhur.
  Se pari kerkova ndihme si te gjithe anetaret e tjere te forumit, ndoshta ty te duket jo normale, po ja pra disa duan ndihme, disa jane si ty shume te mire dhe nuk japin ndihme.
  Se dyti kerkova nje program pasi kisha nje kompjuter me xp qe kishte nje program finance, qe po tu formatonte nuk kishim mundesi qe ta instalonim perser (kjo sa per siguri, pasi kam shkarkuar 3 programe xp sp3 me key nga google).
  Se treti nqs une apo dikush tjeter nuk jemi te vlefshem per forumin atehere une i beje thirrje administratorit qe te na perjashtoje, pasi ka pafundesi forumesh.
  Se katri ne jemi me te vertete anetar te forumit dhe kerkojme ndihme, me shume per disa gjera gje ndoshta kan te bejne me eksperincat, se sa dime njeri apo tjetri duhet te njihemi nga afer.
  Nuk me duket se more pergjigjen e duhur.

 6. #6
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga nigji Lexo postimin
  Se pari kerkova ndihme si te gjithe anetaret e tjere te forumit, ndoshta ty te duket jo normale, po ja pra disa duan ndihme, disa jane si ty shume te mire dhe nuk japin ndihme.
  ??? uuuuuuooooooooooooouu
  une nuk jame shprehur me ato fjale "jo normale"

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga nigji Lexo postimin
  Se treti nqs une apo dikush tjeter nuk jemi te vlefshem per forumin atehere une i beje thirrje administratorit qe te na perjashtoje, pasi ka pafundesi forumesh.
  perseri oooooooooooooouuuuuuuuuuuoooooooooooo

  ti "trolling" apo .... ?
  http://www.lirenti.com/threads/19639...l=1#post211737

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  nigji me vjen mire qe te kam ndihmuar, je i mire se ardhur!

  Sa i perket asaj qe tha TraHaNa, me duket se je ngutur paksa nigji, sepse vetem TraHaNa eshte anetari i fundit ne forum i cili NUK i ka ndihmuar te tjeret! Pra ketu duhet te kemi pak kujdes, sepse po te shikosh ne forum, programe, kerkesa, ndihma e cfare do tjeter, do te shohesh emrin e tij te parin.

  Dhe po, i jap te drejte TraHaNa per postimin e pare, sepse ne shumicen e rasteve nuk kam pare nje pergjigje nga ana jote nese ke kryer pune apo jo.

 8. #8
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  Une mendoj pak ndryshe:
  Me siper une te falenderova pa nderhyrjen e TraHaNa, pra qe do thote se kur kam mbaruar pune ju kam pershendetur ne te kundert e kam lene pa pergjigje, por kjo nuk do thote se o ne forumin ruaj ose ne asnje vend tjeter.
  Faleminderit

 9. #9
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  dmth nuk ke mbaruar pune akoma?? Ku qendron problemi tani? Lidhjet me lart jane online!?

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 31-10-2014, 02:28 PM
 2. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 03-10-2012, 07:16 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 29-06-2012, 03:22 PM
 4. Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 07-02-2012, 07:29 PM