Telefonat mė tė mirė qė do tė debutojnė kėtė vit!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
  1. #1
    STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Vendndodhja
    New Mojave
    Postime
    11,522
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    25
    Reputacioni
    22

    Ide Telefonat mė tė mirė qė do tė debutojnė kėtė vit!

    Receta Gatimi
    Viti 2016 do tė mbahet nė mend edhe pėr modelet e reja tė telefonave tė avancuar qė do tė debutojnė nė treg.

    Kongresi Botėror Mobil ka kaluar tashmė mirėpo shumė modele tė reja po vijnė, dhe shumicėn prej tyre fansat po i presin me padurim.

    Mėposhtė do t’i listojmė disa prej modeleve mė tė mira qė pritet tė lansohen kėtė vit:

    • Moto E3 and Moto G4 Play – Shtator
    • Surface Phone – Fundvit ose mars 2017
    • Samsung Galaxy Note 6/7 – Gusht
    • Moto Z dhe Moto Z Force – Shtator
    • iPhone 7 dhe iPhone 7 Plus – Shtator
    • Blackberry Rome & Hamburg – Shtator
    • Nexus 5/6 2016 – Tetor    Megjithatė duhet pėrmendur edhe modelet qė janė lansuar sė fundmi, e tė cilėt hyjnė nė kategorinė e telefonave mė tė mirė tė vitit.

    • OnePlus 3
    • Moto G4 2016
    • Sony Xperia X
    • Sony Xperia XA
    • HTC 10
    • Samsung Galaxy S7
    • LG G5
    • iPhone SE

  2. #2
    Abdullah Autorė Maska e abdullah92
    Anėtarėsimi
    Jun 2009
    Vendndodhja
    Pc
    Postime
    1,517
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    5
    Reputacioni
    12
    OnePlus 3 & OnePlus 3T. numer 1

  3. #3
    STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
    Anėtarėsimi
    Jul 2010
    Vendndodhja
    New Mojave
    Postime
    11,522
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    25
    Reputacioni
    22
    Po flitet qe Galaxy S8 do te vije pa butonin home dhe pa headphone jack! Gjithashtu edhe LG pritet te prezantoje G6 se shpejti!

  4. #4
    iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
    Anėtarėsimi
    Nov 2006
    Vendndodhja
    Fi-IT
    Postime
    14,359
    Gjinia
    Mashkull
    Hyrjet Blog
    50
    Reputacioni
    31
    Duhet shtuar lista per telefonat e vitit 2017

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

  1. Pėrgjigje: 0
    Postimi i Fundit: 07-12-2015, 06:40 PM
  2. Pėrgjigje: 2
    Postimi i Fundit: 19-03-2013, 12:29 AM
  3. Mire se ju gjej ne kete forum
    Nga Al Capone nė forum Prezantohuni nė Forum
    Pėrgjigje: 11
    Postimi i Fundit: 29-02-2012, 04:42 PM
  4. PėrShėnDeTJe! Mirė Se Ju GjeTa e Mirė Se Erdha!
    Nga Bl3R0 nė forum Prezantohuni nė Forum
    Pėrgjigje: 4
    Postimi i Fundit: 09-11-2010, 07:02 PM
  5. Mire se ju gjeta o njerez e mire se erdha ;)
    Nga Lapraks4ever nė forum Prezantohuni nė Forum
    Pėrgjigje: 18
    Postimi i Fundit: 12-07-2009, 01:43 PM

Etiketat pėr kėtė Temė