10 aksesorėt teknologjik me ēmim nėn 10 euro (Foto)


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Ide 10 aksesorėt teknologjik me ēmim nėn 10 euro (Foto)

  Receta Gatimi

  Pajisjet teknologjike zakonisht janė tė shtrenjta, por aksesorėt e dobishėm teknologjikė nuk kushtojnė edhe aq shumė.

  Mund t’i gjeni disa produkte qė mund t’iu ofrojnė shėrbime tė mėdha pa pasur nevojėn qė tė thyeni njė bankė.

  Kėto 10 produkte do t’i mbajnė pajisjet tuaja tė sigurta, si dhe nuk do tė keni rrėmujė.

  Njė shpėrndarės USB
  Mbushės makine
  Adapter portabėl me USB
  Mbėshtjellėse telefoni
  Mbrojtėse ekrani
  Ēantė laptopi
  Mbajtėse telefoni
  Kabllo vazhduese
  Dėgjuese (kufje)
  Maus me Wireless


 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  12
  Paisje shumė tė nevojshme

 3. #3
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  25
  Te nevojshme,dhe cmim OK

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-04-2016, 12:19 AM
 2. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-03-2016, 04:23 PM
 3. iPhone 5 prej floriri pėr 12 milion Euro (foto)
  Nga vaaldr1n nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 12-05-2013, 04:17 PM
 4. Aksesoret e Logitech per Windows 8
  Nga vaaldr1n nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-10-2012, 03:36 PM
 5. Blogu i njohur teknologjik shpėrndante viruse
  Nga aurel nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 03-11-2009, 01:08 PM

Etiketat pėr kėtė Temė