Top telefonat mė tė mirė Android nė treg qė kushtojnė mė pak se 300 Euro


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Ide Top telefonat mė tė mirė Android nė treg qė kushtojnė mė pak se 300 Euro

  Receta Gatimi  Telefonat mė tė mirė nė Android janė shumė tė dėshiruar nga tė gjithė, por kushtojnė shtrenjtė. Por blerėsit e arsyeshėm nė shumicėn e vendeve tė botės po e bėjnė njė zgjidhje mesatare – blejnė njė nga modelet cilėsore tė telefonave Android, por me ēmimin mesatar. Nė kėtė listė ne i kemi listuar telefonat mė tė mirė tė rinj nė Android, tė cilėt mund t’i blini nė tregun tonė pėr njė ēmim mė tė ulėt sesa 260 euro.
  Samsung Galaxy J3

  Samsung Galaxy J3 ėshtė modeli fillestar i linjės J tė kompanisė. Samsung Galaxy J3 (2016) pėrmban ekranin me 5 inē nė HD me rezolucion prej 1,280×720 pikselėsh. J3 poashtu fuqizohet nga procesori Qualcomm Snapdragon 410 me katėr bėrthama me shpejtėsi 1.5GHz, sė bashku me 1.5GB RAM dhe 8GB memorie, e cila mund tė zgjerohet deri nė 128GB nėpėrmjet kartės microSD, ndėrsa telefoni bazohet nė Android 5.1 Lollipop. J3 ėshtė i pajisur me kamerė tė pasme me 8MP me LED dhe kamerėn pėr selfie me 5MP. Galaxy J3 ka gjithashtu bateri me kapacitet 2,600 mAh dhe ofron opsionet e lidhjes me 4G, LTE, 3G dhe Wi-Fi. Galaxy J3 kushton vetėm 149.95 euro.
  Samsung Galaxy J5

  Samsung Galaxy J5 (2016) vjen me ekranin e ndjeshėm nė prekje me diagonalen prej 5.20-inē nė 720 x 1280 piksel. Samsung Galaxy J5 (2016) mundėsohet nga procesori 1.2GHz quad-core me 2GB RAM. Telefoni ofron 16GB memorie tė brendshme e cila mund tė zgjerohet deri nė 128GB me microSD kartelė. Kamerat e Samsung Galaxy J5 sjellin 13MP nė anėn e pasme dhe 5MP nė anėn e pėrparme pėr selfie. Samsung Galaxy J5 mbėshtetet nė Android 6.0.1 dhe baterinė qė hiqet me 3100mAh. Edhe ky model mbėshtet lidhjen me Wi-Fi, GPS, Bluetooth, NFC, USB OTG, FM, 3G dhe 4G. Ēmimi i Samsung Galaxy J5 ėshtė 199.95 euro.
  Samsung Galaxy J7

  Samsung Galaxy J7 vjen me ekranin me diagonalen prej 5.5 inē me rezolucionin prej 720 x 1280 pikselėshSamsung Galaxy J7 mundėsohet nga procesori 1.6GHz octa-core dhe 2GB RAM. Telefoni ofron 16GB hapėsirė tė brendshme qė mund tė zgjerohet deri nė 128GB nėpėrmjet njė kartele microSD. Kamerat e Samsung Galaxy J7 ofrojnė 13MP nė anėn e pasme dhe 5MP nė anėn e pėrparme, ndėrsa bateria ofron 3300mAh dhe mund tė hiqet nė rast nevoje. Lidhja e Galaxy J7 me rrjet mund tė bėhet me Wi-Fi, GPS, Bluetooth, USB OTG, FM, 3G dhe 4G. Ēmimi i Samsung Galaxy J7 fillon nga 259.95 euro.
  Huawei Honor 7 lite

  Huawei Honor 7 lite vjen me ekranin prej 5.2 inē dhe rezolucionin prej 1080 x 1920 pikselėve me 424 piksel pėr inē. Honor 7 ėshtė mundėsuar nga procesori 2.2GHz octa-core Hisilicon Kirin dhe vjen me 3GB RAM. Hapėsira e brendshme e telefonit ofron 16GB por mund tė zgjerohet deri nė 128GB nėpėrmjet kartelės microSD. Kamerat e Honor 7 paketojnė 20MP nė pjesėn e pasme dhe 8MP pėr selfie. Huawei Honor 7 bazohet nw Android 5,0 dhe ėshtė mundėsuar nga bateria me 3100mAh. Ēmimi i Huawei Honor 7 fillon nga 239.95 euro.
  Alcatel Shine Lite

  Alcatel Shine Lite ėshtė lansuar nė shtator tė 2016. Telefoni vjen me ekranin prej 5 inē me rezolucionin prej 720 x 1280 pikselėve. Por Alcatel Shine Lite sjell edhe kamerėn e pasme me 13MP si dhe tė pėrparmen me 5MP pėr selfie. Shine Lite bazohet nė Android ndėrsa ofron edhe lidhjen me Wi-Fi, GPS, Bluetooth, 3G dhe 4G, ndėr tė tjera. Shine Lite kushton 209.95 euro.
  Wiko U FEEL LTE

  U FEEL LTE nga Wiko ėshtė lansuar nė treg nė maj tė vitit tė kaluar, dhe telefoni pėrveē rrjetit 4G LTE ofron edhe madhėsinė e ekranit me 5 inē nė IPS me rezolucionin prej 720 x 1280 pikselėve, Android 6.0, baterinė Li-Pol me 2,500 mAh, procesorin Cortex-A53 Quad Core nė 1.3 GHz, 32GB memorie tė brendshme si dhe 3GB RAM – ēmimi i Wiko U FEEL LTE ėshtė 174.95 euro.

 2. #2
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  26
  5se kam rene rehat praktik dhe super i shpejt

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,524
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Kliton Lexo postimin
  5se kam rene rehat praktik dhe super i shpejt
  edhe mua me ka pelqy shume iPhone SE!

 4. #4
  i/e rregjistruar Maska e dardania
  Anėtarėsimi
  Mar 2017
  Postime
  1
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  a munde dikush te ndihmoj,

  a ka ndokush njohurin se si te zhbllokohet Mobili I-FON 4S e kom gjet

  flm ne advanc

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 21-05-2016, 12:13 AM
 2. Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 19-03-2013, 12:29 AM
 3. Programet me te mira per telefonat Android
  Nga Lirenti nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 11-02-2013, 02:21 AM
 4. 6 Lojra per Telefonat Android qe duhet ti luani
  Nga Al Capone nė forum Smartphone
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 18-03-2012, 11:49 AM
 5. Sa kushtojnė 16 skuadrat e “Euro 2008”-s
  Nga kuklla nė forum Kampionate Evropian
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 22-06-2008, 07:23 PM

Etiketat pėr kėtė Temė