Si te gjuash nje femer, duke perdorur pak humor


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 9 prej 9
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Si te gjuash nje femer, duke perdorur pak humor

  Receta Gatimi


  Si te gjuash nje femer, duke perdorur pak
  humor...


  *Beson ne dashurine me shikim te pare, apo do
  te kaloj edhe nje here?

  *Do me japesh nje foto tenden, ti tregoj plakut
  te vitit te ri cfare te me sjelli si dhurate?

  *Kam patur nje dite te keqe, edhe gjithmone
  buzeqeshja e nje femre te bukur me ndihmon,
  mund te me japesh nje buzeqeshje?

  *Sa qen i bukur, ka numer telefoni?

  *Me fal...vura re qe nuk me vure re!

  *Therrisni policine!Eshte ilegale te jesh kaq e
  bukur

  *C'kemi, mund te te blej nje makine?

  *Ji unike edhe ndryshe nga te tjerat, thuaj PO

  *Je kaq e bukur sa per pak bera infarkt

  *Nuk jam i dehur, vetem se me trullos ti

  *Me quajne Aqif, por mund te me therasesh "i
  dashur"

  *Ti : Je fix si gruaja ime e dyte
  Ajo : Sa here ke qene i martuar?
  Ti : Nje here

  *Fund i bukur, ma jep mua?

  *Trupi jot eshte i formuar nga uje, 90%, edhe
  une kam etje

  *Duhet te mar ne tel parajsen edhe ti them se
  kane humbur nje engjell

  *Jam nje hajdut edhe do te vjedh zemren

  *Urime, u zgjodhe "vajza me e bukur ne kete
  dhome", edhe cmimi eshte nje takim me mua

  *Kemi ndonje shok te perbashket qe te na
  njohi?

  *Ti : Cfare te pelqen te hash ne mengjes?
  Ajo : pse?
  Ti : qe ta di cfare te te gatuaj neser

  *Doja ti tregoja ketyre luleve sa e bukur je

  *Ti : Me fal, po flisje me mua?
  Ajo : Jo
  Ti : Epo fillo tani

  *Mund te largohesh se shpejti sepse vajzat e
  tjera te kane zili per bukurine tende

  *O zot sa i lumtur jam qe nuk jam qorr!

  *A....ty te njoh, mos ke qene gje finaliste ne
  Miss Albania?

  *Mund te te qeras me nje kafe apo te te jap
  leket?

  *Jam i ri ne kto ane, mund te me ndihmosh te
  arrij ne shtepine tende?

  *Me duket se kam probleme me syte, nuk
  mund ti ndaj nga ty

  *Te ndodhet nje harte? Se u humba ne syte e
  ty

  *Flasim, apo do vazhdojme te flirtojme nga
  larg?

  *Kam aq shume emocione perpara teje, sa
  harrova repliken qe perdor ne kto raste

  *Ti : Mund te me japesh pak telefonin?
  Ajo : Pse?
  Ti : Qe te mar mamane ne tel, ti them qe kam
  takuar vajzen ideale edhe jam dashuruar

  *Cfare ben nje vajze e shumtur si puna jote ne
  kte vend kaq te bukur?OOPS! Cfare ben nje
  vajze kaq e bukur sa ty, ne nje vend kaq te
  shumtuar?

  *Doli dielli, apo buzeqeshe ti?

  *Woooooawwww! Kta (syte) jane pe verteti?

  *Rrezik jam ne parajse, sepse sapo pash nje
  engjell

  *Je gje kirurge? Se ma hoqe trurin

  *Une nuk jam kaq i gjate, por tani kam hipur ne
  portofolin tim

  *C'kemi?Une fitoj me shume para se sa ti mund
  te prishesh

  *Bond! James Bond!

  *Ke nje fasho? Se u gotita ne koke kur te
  pashe

  *Do me puthesh, apo te genjej ne ditar?

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Si te gjuash nje femer, duke perdorur pak

  Wow! Perdora kater te parat dhe nja 3 kliente po vdesin mas meje! Imagjino ti perdor te gjitha! Do e bej picierin qe kam komshi, t'i thote gruas ne darke me ze te holle: Qafsha Dakun.


 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Si te gjuash nje femer, duke perdorur pak

  hahahaha

  gento je i madhe te forta fare

  dako i papam po lere picerin

 4. #4
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  hahahahahahahhahahhahahhaa sa gallate keto

  *Me fal...vura re qe nuk me vure re!


 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e URTESIA
  Anėtarėsimi
  Mar 2011
  Vendndodhja
  aty ku nuk je ti,,,
  Postime
  675
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  9
  *Je kaq e bukur sa per pak bera infarkt
  hahahhahahahahahahahahahhahahahaa sa kam qeshur me kete,,,

 6. #6
  Ncncncnc 55% Maska e erinda
  Anėtarėsimi
  Mar 2009
  Vendndodhja
  Atje ku isha dje...
  Postime
  5,014
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  16
  *C'kemi, mund te te blej nje makine?

 7. #7
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,523
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  haha, te bukura kto

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e mOrtaja123
  Anėtarėsimi
  Jun 2011
  Vendndodhja
  Kosove
  Postime
  702
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9
  hahahahaha

  *Trupi jot eshte i formuar nga uje, 90%, edhe
  une kam etje
  L0L

 9. #9
  ĴuŚt ĎaŇcĔ VIP-Donator Maska e labja
  Anėtarėsimi
  Nov 2010
  Vendndodhja
  √ĻŐЯĔ
  Postime
  9,974
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  5
  Reputacioni
  19
  hahaha sa te lezetshme kto !!
  dhe ua u siguroj qe nje femre i pelqejn me teper kto , se sa lajka , apo komplimenta ....jan bajat kto te fundit

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ia rindėrtojnė kokėn duke pėrdorur dhjamin e stomakut
  Nga labja nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 03-03-2012, 01:10 PM
 2. Installo Windows 7 Duke pėrdorur USB Flash Drive!
  Nga Design nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 31-01-2010, 07:01 PM
 3. Shih televizion duke perdorur VLC player!
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 17-12-2009, 07:05 PM
 4. Install Windows 7 shpejtė Duke pėrdorur USB Flash Drive
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 20-11-2009, 07:49 PM
 5. Si te vendos mp3 ne website duke perdorur front page?
  Nga Insomnia nė forum Webmaster Area
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 10-09-2007, 04:38 PM