pershendetje me duhet ndihma e dikujt ju lutem


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e paolo maldini
  Anėtarėsimi
  Aug 2009
  Vendndodhja
  now albania
  Postime
  913
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  10

  pershendetje me duhet ndihma e dikujt ju lutem

  Receta Gatimi

  pershendetje me duhet ndihma e dikujt ju lutem.

  te puan ime me kan ngaarkuar me detyren te azhornoj versionete te reja te google chroma dhe mozzilla kam rreth 50 pc qe duhet ta bej kete gje. problemi eshte se pc-t kan te gjith deep freze standart version 7.21. dhe ai qe ka vendosur kodin e deep freze nuk eshte. kam pare video dhe matreiale te ndryshem si te cinsatloj deep freeze por nuk ja kam arritur dot. mundet dikush te me ndihomje ju lutem.
  me pak fjale

  dua te cinsataloj deep freeze por nuk di paswordin. ndihem ju lutem si tja bej

 2. #2
  Gjumash!!!! Lirenti-Addicted Maska e Arjol
  Anėtarėsimi
  Nov 2008
  Postime
  2,893
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga paolo maldini Lexo postimin
  pershendetje me duhet ndihma e dikujt ju lutem.

  te puan ime me kan ngaarkuar me detyren te azhornoj versionete te reja te google chroma dhe mozzilla kam rreth 50 pc qe duhet ta bej kete gje. problemi eshte se pc-t kan te gjith deep freze standart version 7.21. dhe ai qe ka vendosur kodin e deep freze nuk eshte. kam pare video dhe matreiale te ndryshem si te cinsatloj deep freeze por nuk ja kam arritur dot. mundet dikush te me ndihomje ju lutem.
  me pak fjale

  dua te cinsataloj deep freeze por nuk di paswordin. ndihem ju lutem si tja bej
  Tjeta nuk e di nese e ke zgjidhur problemin dhe nuk e di per cfare behet fjale por kjo faqe jep nje menyre si ta cinstalosh pa patur pw
  Kodi:
  http://www.wikihow.it/Disinstallare-Deep-Freeze

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Me duheet ndihma juaj
  Nga redongerguri nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 12-05-2014, 10:51 AM
 2. Ndihma e shpejte mjekesore
  Nga EMAUS nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 17-04-2014, 10:59 PM
 3. Ndihma e Forumit pėr fillestarėt!
  Nga Lirenti nė forum Guida dhe Kushtet e Pėrdorimit
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 19-03-2008, 03:44 AM
 4. FAQ - Ndihma e Shpejt e Forumit
  Nga ReniX nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-04-2007, 01:50 AM