Ventilatori me nxjerr problem ne laptop


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e laki12
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  10
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Ventilatori me nxjerr problem ne laptop

  Receta Gatimi

  persh. shok dashta nje ndihm nga ju me laptop windows 7 nuk poshon duke punuar ventilatori pa nderprer si ta zgjidh ket problem.

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  shiko mos ka ndo1 virus! Instalo nje antivirus dhe bej scan pc! Perndryshe mund te jete mbushur me pluhur dhe duhet pastruar!

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e laki12
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  10
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  E kam pastru e kum bo scam me antivirus nuk ka efekt

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Laptopi me fiket,c'fare mund ta shkaktoj kete fikje!?
  Nga lulzimi nė forum Prezantohuni nė Forum
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-03-2016, 07:22 PM
 2. Jaguar nxjerr flak nga rrotat!
  Nga ReniX nė forum Makina dhe Motorra
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 08-08-2013, 06:14 PM
 3. [Ndihme] Problem me Laptop
  Nga vaaldr1n nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 17
  Postimi i Fundit: 18-07-2013, 11:28 PM
 4. Problem me laptop
  Nga Atlantis nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 27-06-2013, 10:42 PM
 5. Nxjerr tymin e cigares nga veshi!
  Nga abdullah92 nė forum Video-Foto Humoristike
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 19-11-2011, 01:52 PM