windows 7 error avlaunch.exe


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 10% Maska e laki12
  Anėtarėsimi
  Dec 2012
  Postime
  10
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  windows 7 error avlaunch.exe

  Receta Gatimi

  pershendetje po me del qekjo e spo mundem me dit qa asht foto http://www.lirenti.com/attachment.ph...&thumb=1&stc=1
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  boni format pc!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Dreambox i bllokuar(gjysme i dhezur) error *089
  Nga dili67 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 26-11-2016, 07:34 PM
 2. Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 31-10-2014, 02:28 PM
 3. Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-07-2012, 04:17 PM
 4. Nese messengeri juaj e shfaq kete Error Code: 80072efd
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 09-09-2009, 05:01 PM
 5. "A Disk Read Error Occured. Press CTRL ALT DEL to restart"
  Nga bardhposhi nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 11-03-2008, 06:21 PM