Ndihme ne web...


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  187
  Reputacioni
  0

  Ndihme ne web...

  Dua te ndertoje nje faqe dinamike per turizmin malor.
  Cfare parametrash teknik ti kerkoje dizanjusit te faqes.
  Faleminderit

 2. #2
  i/e rregjistruar 10% Maska e Poshnjari
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  26
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga nigji Lexo postimin
  Dua te ndertoje nje faqe dinamike per turizmin malor.
  Cfare parametrash teknik ti kerkoje dizanjusit te faqes.
  Faleminderit
  Kjo ėshtė njė pyetje e pėrgjithshme. Kėrkoj tė rankoi sa mė mirė nė seo dhe tė mbaj sa mė shumė vi sad vizitorė.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Ndihmė nė PHP
  Nga alfa1993 nė forum Gjuhėt e Programimit
  Pėrgjigje: 8
  Postimi i Fundit: 12-06-2013, 07:20 AM
 2. Ndihme ne Mac
  Nga nigji nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 12-11-2012, 12:34 AM
 3. Nje ndihme ne CS
  Nga nigji nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 14-09-2012, 06:07 PM
 4. Ndihme cd
  Nga edli nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 25-09-2009, 01:57 PM
 5. Ndihme
  Nga pajtimi nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 07-06-2009, 03:27 PM