Si mund te rikuperoje nje USB te demtuar


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 2 prej 2
 1. #1
  i/e rregjistruar Maska e mimik
  Anėtarėsimi
  Jan 2014
  Postime
  4
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Muzikė Si mund te rikuperoje nje USB te demtuar

  Receta Gatimi

  kam nje USB qe me eshte demtuar dhe nuk mund te hap materialet qe jane ne te, mundet te me ndihmoni me ndonje softe qe te bej te mundur rikuperimin e tyre. Ju faleminderit

 2. #2
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  kerko per ndonje recovery software ne google, ose hidhi nje sy ketij postimi!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 31-10-2014, 02:28 PM
 2. Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 25-03-2013, 09:07 PM
 3. Rikupero te dhenat nga hardisk i demtuar
  Nga ReniX nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 11
  Postimi i Fundit: 19-03-2012, 11:25 AM
 4. Riparo nje file .avi te demtuar
  Nga ReniX nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 14-08-2009, 08:17 PM
 5. Rikuperoni te dhenat nga Disku demtuar!
  Nga EMAUS nė forum Hardware, Gadget, Elektronikė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 08-10-2008, 06:31 PM