Tixati v2.58 - Program Torrent


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,346
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Tixati v2.58 - Program Torrent

  Receta Gatimi  Ndryshe nga shumė programe tė tjerė torrente, Tixati nuk ka spyware dhe adware. Tixati instalohet dhe ēinstalohet nė mėnyrė tė pastėr dhe nuk shton asgjė shtesė nė sistemin tuaj. Programi ėshtė plotėsisht i pavarur dhe nuk ka varėsi tė bezdisshme nė Java ose Framework.Net.

  100% Falas, i thjeshtė nė pėrdorim.
  I paster nga reklamat "Adware" dhe programet spiune "Spyware", dhe kotėsirat e tjera.

  Adresa zyrtare
  Kodi:
  https://tixati.com/
  Linket pėr shkarkim

  WINDOWS 64bit
  Kodi:
  https://download1.tixati.com/download/tixati-2.58-1.win64-install.exe
  WINDOWS 32bit
  Kodi:
  https://download1.tixati.com/download/tixati-2.58-1.win32-install.exe
  Programi ofrohet edhe nė platformat LINUX, detajet e tjera janė nė faqen zyrtare.

  PAMJE TE PROGRAMIT


 2. #2
  i/e rregjistruar 20% Maska e jomina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Postime
  181
  Reputacioni
  11
  Tė falenderoj pėr kėtė torrent.E instalova e funksionon shumė mirė.

 3. #3
  FADED VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,513
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  21
  une ka kohe qe kam kaluar ne qBitTorrent!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Mbyllet Kickass Torrent?
  Nga vaaldr1n nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 10-02-2015, 11:42 PM
 2. Stabilizimi i shpejtesise ne torrent
  Nga alfa1993 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 30-10-2012, 10:03 PM
 3. Motor kerkimi (Torrent, mp3, film, etj..)
  Nga Arjol nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 28-04-2010, 07:11 PM
 4. Cjane keto Torrent ne internet?
  Nga rrugaci i vogel nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 08-03-2009, 11:28 PM