Kaspersky Free Antivirus 2019

Ky antivirus nuk ėshtė lėshuar akoma pėr vendet europiane por mund ta shkarkoni nė linkun e mėposhtėm:

Kodi:
https://products.s.kaspersky-labs.com/homeuser/kfa2019/19.0.0.1088/english-gb-0.57.0/kfa19.0.0.1088en_14142.exe
Ky produkt ėshtė shumė i lehtė pėr sistemin, dhe vepron shumė mirė kundėr viruseve, malware, ransonware etj.

Pėr testimin e tij mund ti referoheni videos sė mėposhtme:Info shtesė:

Kodi:
Website: https://usa.kaspersky.com/ 

Release Notes: https://products.s.kaspersky-labs.com/homeuser/kfa2019/19.0.0.1088/english-gb-0.57.0/release_notes_kfa_en.html

Download Link for version 2018: https://usa.kaspersky.com/free-antivirus