ImgDrive 1.7.2


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 3 prej 3
 1. #1
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22

  Programe ImgDrive 1.7.2

  Receta Gatimi

  ImgDrive eshte nje program i lehte dhe i shpejte per te bere mount ISO files ose per te krijuar CD/DVD dhe BD. Programi eshte falas dhe ka edhe mundesine e versionit Portable (pa e instaluar).

  Foto se si duket programi:


  Karakteristikat e programit:  • One-click mounting of ISO, CUE, NRG, MDS/MDF, CCD, ISZ images
  • Runs on 32-bit and 64-bit Windows versions from 2000 to Windows 10
  • Mount APE, FLAC, M4A, WAV, WavPack, TTA file as AUDIO CD (16-bit/44.1kHz)
  • Mount a folder as DVD/BD
  • Does not require rebooting after installation
  • Use CD/DVD/BD images directly at 200X speed without the actual CD/DVD/BD
  • Support up to 7 virtual drives at the same time
  • Support multi session disc image (CCD/MDS/NRG)
  • ImgDrive is freeware, you may use it at no cost
  • A special portable version is available
  • Translated to more than 10 languages  Shkarko

  Kodi:
  http://www.yubsoft.com/download.htm

 2. #2
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Faleminderit! Po e kėrkoja njė program freeware tė tillė.

 3. #3
  STARBOY VIP-Donator Maska e vaaldr1n
  Anėtarėsimi
  Jul 2010
  Vendndodhja
  New Mojave
  Postime
  11,522
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  25
  Reputacioni
  22
  e testova dhe vete ne Desktop dhe funksiononte shume mire!

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Etiketat pėr kėtė Temė