Nje ndihme per kompjuterin


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 4 prej 4
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0

  Nje ndihme per kompjuterin

  Receta Gatimi

  Kam nje kompjuter DualCore me 4 GB RAM, punon normal,por kur futem ne FB me del fusha blu, startohet dhe punon, kjo me eshte perseritur disa here, ne youtube jo....
  Kerkoj ndihmen...
  Faleminderit

 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  dicka e tille me ka ndodh dhe mua kur instalova windows 10
  kur futesha ne site me videos/flash ose gfx te rrenda dicka shkaktonte problem tek karta grafike dhe bllokohej pc si fillim & ndonjehere behej restart
  problem i tille ishte raportuar nga shume users qe perdornin radeon/amd
  zgjidhje direkt nuk gjeta por problemi u regullua kur dolen drivera update

  persa i perket rastit tend cudia eshte qe problemi shfaqet vetem tek FB
  provo me tjeter browser
  mendoj se ndonje virus/script etj

  po tek Event Viewer cfare log ke?

 3. #3
  i/e rregjistruar 20% Maska e nigji
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Rubiku, Lezhƫ, Albania, Albania
  Postime
  192
  Reputacioni
  0
  Faleminderit
  Do provoj tjeter browser....

 4. #4
  i/e rregjistruar 10% Maska e Poshnjari
  Anėtarėsimi
  Nov 2012
  Postime
  41
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga nigji Lexo postimin
  Faleminderit
  Do provoj tjeter browser....
  Provo te futesh njehere na safe mode nese te shfaqet i njejti problem. Mire do ishte te postosh ndonje foto se une nuk po e kuptoj edhe mire.

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Probleme me Kompjuterin??!
  Nga ReniX nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 492
  Postimi i Fundit: 20-12-2014, 07:53 PM
 2. Problem me kompjuterin
  Nga anonymus nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 12
  Postimi i Fundit: 28-07-2013, 10:25 PM
 3. Problem me kompjuterin
  Nga Elti Vlore nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 7
  Postimi i Fundit: 28-08-2011, 04:18 PM
 4. Fik kompjuterin me nje SMS
  Nga MAJDI nė forum Guida, Kėshilla dhe truke
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 13-03-2011, 07:40 PM
 5. Spiune ne kompjuterin tend
  Nga labja nė forum Siguria Informatike
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 14-12-2010, 04:54 PM