Typing master


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 8 prej 8
 1. #1

  Typing master

  Receta Gatimi

  ku mund te gjej nje typing master full. faleminderit

 2. #2
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

 3. #3
  Faleminderit

  - - - Updated - - -

  po kodi i winrar

 4. #4
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  E shkarkova materialin 13.7MB, por rezulton i demtuar. Winrar nuk e hap fare.

 5. #5
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  pass: 0

  - - - Updated - - -

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga ingal Lexo postimin
  E shkarkova materialin 13.7MB, por rezulton i demtuar. Winrar nuk e hap fare.
  perdore winrar versionin e fundit?

 6. #6
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga TraHaNa Lexo postimin

  perdore winrar versionin e fundit?
  Me versionin e fundit te winrar eshte ne rregull.

 7. #7
  perdora winrar 5.61 po se hapi se di pse,.po ky me duket se eshte winrar i fundit. muk kapassword pasi e provova dhe me password remover e thoshte ska password. gjithsesi faleminderit

 8. #8
  Postues Nderi Lirenti-Addicted Maska e TraHaNa
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Postime
  1,532
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13
  @satyricon606

  provo

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Clean Master per Windows
  Nga vaaldr1n nė forum Software - Programe pėr Kompjuter
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 10-10-2015, 09:28 AM
 2. Nje super master i photoshopit!
  Nga vaaldr1n nė forum Fotografia dhe Grafika
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 26-06-2012, 07:32 AM
 3. Master per krijues?!
  Nga ardona nė forum Studentėt Shqiptarė
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 19-09-2010, 08:06 PM