Mateni Shpejtesine Internetit


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 2 nga 6 FillimiFillimi 123456 I funditI fundit
Rezultatet nga 21 deri tek 40 prej 102
 1. #21
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  24
  Dhe mua po me ben pershtypje dy gjera tek ajo qe ke treguar ti Eugjen..... une kam qene vete me Abissnetin,dhe Abissneti nuk ka Download me te madh se 3MB Downloadi Dhe 3MB Uploadi dhe keto jane vetem per bisnesin e madh qe ka si cmim 300 deri 600 Euro ne muaj,dhe po te shohesh tek faqja e Abissnetit,kurse e dyta Serveri i Abissnetit eshte Tirana jo Naples,se kuptoj,gjithsesi booooo...17MB Download,me te vertet lum si ti,dhe pse me i rendeshishem per mua eshte Uploadi se sa DW

 2. #22
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Bravo eugjeni te paskan fut ne slot te shpejt

 3. #23
  i/e rregjistruar 10% Maska e bleron12
  Anėtarėsimi
  Feb 2009
  Postime
  84
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ja ne maqedoni

  Redaktuar pėr herė tė fundit nga ReniX; 21-02-2010 mė 10:40 PM. Arsyeja: perdor forum code

 4. #24
  i/e rregjistruar 10% Maska e besnik cala
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Une qenkam akoma shume mbrapa megjithese jam 30km larg nga EL.


 5. #25
  i/e rregjistruar 35% Maska e argent
  Anėtarėsimi
  Oct 2009
  Vendndodhja
  Greece
  Postime
  598
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  9


  ja e interneti i komshiut tim se i imi sme ka ardhur akoma se ndrova shpi
  kot fare
  i imi e ka 10 me 12 downlod e 1 me 1.2 upload

 6. #26
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  24 7. #27
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Eugjen, provoje me ndonje kompjuter qe nuk Antivirusin Avira...

 8. #28
  i/e rregjistruar 10% Maska e besnik cala
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  ose ta provoj me serverin e tiranes, se edhe une e mata me nje server tjeter dhe me doli shume i larte

 9. #29
  i/e rregjistruar 10% Maska e besnik cala
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Kur e mat shpejtesine me
  Kodi PHP:
   Speedtest.net mini 
  me del gjithmon me e ulet se shpejtesia e
  Kodi PHP:
  SPEEDTEST.NET 
  Kush eshte me e sakte, ē'me thoni?

 10. #30
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  24
  Nvaret nga serveri qe ben matjen,provoje mate nje her ketu
  Kodi:
  http://www.speed.io/index_en.html

 11. #31
  i/e rregjistruar 10% Maska e besnik cala
  Anėtarėsimi
  May 2010
  Postime
  49
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0
  Flm. Kliton injenjti rezultat perseri mei lart se te :
  http://www.speedtest.net/mini.php
  Ky test nuk mer per baze ndonje server

 12. #32
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  24
  Po aq e ke shpejtesin

 13. #33
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Gjithesesi mua me del 90% sa me ka premtuar ISP.

 14. #34
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  24
  Dhe mua fiks ma nxjerr aq sa ma leshon ISP,kudo qe ta mas.

 15. #35
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  22
  Me mir nuk po e mas fare se kam hall se mos ju a kaloj

 16. #36
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  24
  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga MAJDI Lexo postimin
  Me mir nuk po e mas fare se kam hall se mos ju a kaloj
  Ty MAJDO te rekomandoj ta heqesh nga Albtelecomi dhe te zgjedhesh nje ISP tjeter,do te bije me lire dhe internetin do ta kesh me te shpejt,sepse Albtelecomi ka marre fund qy diten e pare qe ka filluar sherbimin e me internet

 17. #37
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  22
  Mir e ke ti klitono dhe kete qe kam dhe e kam mbajtur shum do ta nderroj

 18. #38
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,347
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  30
  Eugjeno, mos u ndje se mos ka ndonje te abissnet ketu dhe fillon verifikimin haha!

 19. #39
  Super Moderatorė Super Mod Maska e Kliton
  Anėtarėsimi
  Sep 2008
  Vendndodhja
  Albania/D
  Postime
  6,215
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  4
  Reputacioni
  24
  Eshte dicka interesante,sa here qe instaloj dhe une Kaspersky shpejtesia e internetit kur e mas shkon ne 50MB DW,por faktikisht kur shkarkoj,shkarkoj me 4 MB qe me leshon ISP.

 20. #40
  Moderatori Forumit Moderator Maska e MAJDI
  Anėtarėsimi
  May 2009
  Vendndodhja
  Diku ketej rrotull
  Postime
  8,677
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  22
  Sonte kemi dasem

  merni nga je birr se qeras un sot hoppaaa
  se si ja shkrepi keshtu+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Si te rrisim shpejtesine e rrjetiti LAN Internet
  Nga alfa1993 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 22
  Postimi i Fundit: 08-02-2013, 12:11 AM
 2. Me motoēikletė arrin shpejtėsinė 383 km/h
  Nga aurel nė forum Ngjarje Nėpėr Botė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 03-11-2009, 09:45 PM
 3. Mateni Shpejtesine e Internetit
  Nga Altin111 nė forum Rrjeti Kompjuterik dhe P2P
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 24-06-2009, 07:41 PM
 4. Si te rrisim Shpejtesine e Firefox
  Nga ReniX nė forum Tutoriale me Video
  Pėrgjigje: 5
  Postimi i Fundit: 09-09-2008, 04:00 PM
 5. Mateni Shpejtesine e internetit
  Nga Altin111 nė forum Pyetni Ekspertėt e Informatikės
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-01-2008, 06:32 PM

Etiketat pėr kėtė Temė