Pėrshėndetje pėr anėtarėt qė janė online


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 29 12345611 ... I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 568
 1. #1

  Pėrshėndetje pėr anėtarėt qė janė online

  Receta Gatimi

  ketu bani pershendetjet per antare qe gjinden online

  pershendes antaret online anakonda, anna, ConNexX, denisi_tr, ISRAlien, Lirenti

 2. #2
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: pershendetje per antaret qe gjinden online

  pershendetje anaconda, dhe flm

  gjithashtu pershendetje dhe nga mua per anna, ConNexX, Fatlum, ISRAlien dhe radiomelosi

  qendrim qe kendshem

 3. #3
  i/e rregjistruar 10% Maska e ConNexX
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Prizren
  Postime
  48
  Reputacioni
  0

  Re: pershendetje per antaret qe gjinden online

  thnx.. gjithashti edhe une i prsh shum krejt antart qka jon online

 4. #4
  i/e rregjistruar Maska e Kris
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  gjithmone atje :D
  Postime
  2
  Reputacioni
  0

  Re: pershendetje per antaret qe gjinden online

  persh te gjithe anetaret online

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: pershendetje per antaret qe gjinden online

  pershendetje shume te ngrohta nga ana ime . jeni te gjithe te mbrekullueshem . ciao

 6. #6
  Mr. Lirenti Administrator Maska e Lirenti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  root
  Postime
  444
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  10

  Re: pershendetje per antaret qe gjinden online

  Pershendetje anna dhe mire se vjen

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: pershendetje per antaret qe gjinden online

  pershendetje LIRENTI dhe faleminderit per mireseardhjen

 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: pershendetje per antaret qe gjinden online

  pershendes RENIX qe eshte online (dhe veten time qe jam online ) respekte shoku

 9. #9
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: pershendetje per antaret qe gjinden online

  respekte gjithashtu shoku

 10. #10
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: pershendetje per antaret qe gjinden online

  pershendes te gjithe ata se jane online dhe i uroj t ja kalojne mire kete dite te ngrohte dimri . ( sepse ketu te ne fr po bejme plazh se po ben ngrohte ) ciao

 11. #11

  Re: pershendetje per antaret qe gjinden online

  Pershendetje per te gjithe antaret e forumit Lirenti

 12. #12
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: pershendetje per antaret qe gjinden online

  Pershendetje dhe pushime te mbara te gjitheve .....
  Hajt pra shihemi pas ca javesh ...Paēim *

 13. #13
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: pershendetje per antaret qe gjinden online

  pershendetje te gjitheve dhe gjithashtu pushime te mbara i miss u...

  une nisem neser drejt memedheut

  puccccc

 14. #14
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: pershendetje per antaret qe gjinden online

  Vetem une jam online, oopss por gjithashtu xshendetje per anetaret e forumit!

 15. #15
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: pershendetje per antaret qe gjinden online

  Pershendes te gjithe antaret online dhe te gjithe ata qe do te hyjne sot ne forum!

 16. #16

  Re: pershendetje per antaret qe gjinden online

  Pershendes te gjithe antaret online

 17. #17
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: pershendetje per antaret qe gjinden online

  ne linje je mo?

 18. #18

  Re: pershendetje per antaret qe gjinden online

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga kuklla\";p=\"5729
  ne linje je mo?
  E me

 19. #19
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: pershendetje per antaret qe gjinden online

  pershendetje te gjitheve

 20. #20
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: pershendetje per antaret qe gjinden online


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 29 12345611 ... I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Surprize - SMS Falas per te gjithe Anetaret
  Nga Administratori nė forum Dėrgo SMS Falas
  Pėrgjigje: 6
  Postimi i Fundit: 16-04-2012, 05:18 PM
 2. Anetaret me Gradat e Reja
  Nga Administratori nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 25
  Postimi i Fundit: 12-02-2011, 01:50 PM
 3. Anėtarėt qė duhet tė verifikojnė email-in janė..
  Nga Lirenti nė forum Informacione dhe Komunikime
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 09-03-2008, 02:46 PM
 4. Firma pėr Anėtarėt!
  Nga Lirenti nė forum Tė ndihmojmė njėri-tjetrin
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 06-03-2008, 03:38 AM