"~Edhe 125 vite te tjera ReniX~"


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 14 prej 14
 1. #1
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  "~Edhe 125 vite te tjera ReniX~"

  Receta Gatimi

  [align=center]ReniX te uroj nga zemra Gezuar 25 vjetorin e lindjes!

  Qofsh i lumtur gjithe jeten, fat e mbaresi per ty dhe familjen tende!

  Suksese ne cdo hap te jetes!

  Te perqafoj
  Eri : )


  Me mire vone se kurre! [/align]

 2. #2
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: "~Edhe 125 vite te tjera ReniX~"  Hajt gezuar Renix , u befsh 100 vjeē dhe te uroj plot gjera te bukura .....

 3. #3
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: "~Edhe 125 vite te tjera ReniX~"

  Edhe 100 Reni! Urimet me te mira nga une

 4. #4

  Re: "~Edhe 125 vite te tjera ReniX~"

  Renix edhe 100 vjeē

  * * * * * * * * * * * * * * *

 5. #5
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: "~Edhe 125 vite te tjera ReniX~"

  Ho preso la felicitą, l'ho avvolta in carta d'anima e fiocchi di sogno e l'ho messa sulle ali del pensiero perchč voli da te, ovunque tu sia...... Gezuar dhe u befsh aq sa te duash vet...... * Baci!

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: "~Edhe 125 vite te tjera ReniX~"

  Edhe 100 vjec Reni.

  Urimet me te mira dhe nga ana ime.

 7. #7
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: "~Edhe 125 vite te tjera ReniX~"

  Gezuar ditelindjen Renix

  Edhe 100 vjet te tjera!!! 8. #8
  i/e rregjistruar 35% Maska e anna
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  france
  Postime
  761
  Reputacioni
  13

  Re: "~Edhe 125 vite te tjera ReniX~"

  gezuar ditelindjen renix edhe 100 te tjera .

 9. #9
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e X-man
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fier
  Postime
  45
  Reputacioni
  0

  Re: "~Edhe 125 vite te tjera ReniX~"

  Dhe 100 Vjec Reni

 10. #10
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: "~Edhe 125 vite te tjera ReniX~"

  Faleminderit nga shume te gjitheve Falminderit nga zemra

 11. #11
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: "~Edhe 125 vite te tjera ReniX~"

  Reni besoj se me fal vonesen, gezuar dhe cte do zemra, (shperesoj qe udhetimin ne Paris ta besh se shpejti)

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: "~Edhe 125 vite te tjera ReniX~"

  Flm kuklla shpresoj dhe ti tia kesh kaluar mire me ditelindjen pasi e kemi ne te njejtin muaj


 13. #13
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: "~Edhe 125 vite te tjera ReniX~"

  Reni une ta bera urimin dhe ndryshe por po te uroj dhe ketu.

  Cte te doje zemra. Zoti te bekofte ne cdo gje! 14. #14
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: "~Edhe 125 vite te tjera ReniX~"

  Faleminderit! Shume! Shume! Shume!

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Vista dhe Shtatėshi – Edhe 10 vite pėrkrahje
  Nga vaaldr1n nė forum Microsoft Windows
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 21-02-2012, 08:04 PM
 2. ~|~Poligrafiksi edhe 100 vite te tjera ~|~
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 14-10-2008, 07:02 PM
 3. ~|~Edhe 100 vite te tjera Poligrafiksi~|~
  Nga Alb-Angel nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 05-10-2007, 07:31 PM