~*~ Dhe 100 Pranvera te bukura per Kukllen ~*~


Temė e Mbyllur
Rezultatet nga 1 deri tek 15 prej 15
 1. #1
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  ~*~ Dhe 100 Pranvera te bukura per Kukllen ~*~

  Receta Gatimi


  Kuklla te uroj nga zemra nje datlindje te kendeshme dhe plot surpriza te bukura .....

  Qofsh gjithmone e lumtur ne ēdo etape te jetes .... <img src=\"{SMILIES_PATH}/puthje.gif\" alt=\"\" title=\"puthje:\" />
  *
  Te perqafoj ....Mima *

 2. #2
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: ~*~ Dhe 100 Pranvera te bukura per Kukllen ~*~

  Mima, mire je? Shtrihu pak, qetesohu! Ke temperature?

  Ku e shef ditlindjen e kuklles ti mi!

 3. #3
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: ~*~ Dhe 100 Pranvera te bukura per Kukllen ~*~  Mos di ndonjegje kjo qe se dime ne...........

 4. #4

  Re: ~*~ Dhe 100 Pranvera te bukura per Kukllen ~*~

  Kukulla edhe 100 vjeē. 5. #5
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: ~*~ Dhe 100 Pranvera te bukura per Kukllen ~*~

  Altin, fillove dhe ti tani? Lene re kukllen rehat anej nga eshte!

 6. #6
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: ~*~ Dhe 100 Pranvera te bukura per Kukllen ~*~

  U befsh 100 vjece e mbaresi ne familje!

 7. #7
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: ~*~ Dhe 100 Pranvera te bukura per Kukllen ~*~

  Ore, me ter men e keni ju re qe kuklla ka ditlindjen?

 8. #8
  ♡ KaFe Pa SHeQeR ♡ Moderator Maska e Mima
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  N'shpi (^_^)
  Postime
  2,568
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  15

  Re: ~*~ Dhe 100 Pranvera te bukura per Kukllen ~*~

  po re , sot e ka Pa tallje....

 9. #9
  i/e rregjistruar 35% Maska e Insomnia
  Anėtarėsimi
  Dec 2006
  Vendndodhja
  Atje ku nuk je ti
  Postime
  643
  Reputacioni
  13

  Re: ~*~ Dhe 100 Pranvera te bukura per Kukllen ~*~

  Kuklla Urime te sinqerta, per nje jete sa me te lumtur!

  Tani vertet u bere maggiorenne!!!! Buon compleanno!

 10. #10
  i/e rregjistruar 20% Maska e ema_d
  Anėtarėsimi
  Dec 2007
  Postime
  185
  Reputacioni
  0

  Re: ~*~ Dhe 100 Pranvera te bukura per Kukllen ~*~

  Kuklla u befsh 100-vjec

  Tu realizofshin te gjitha deshirat qe ke.

  Urimet me te mira nga une.

 11. #11
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: ~*~ Dhe 100 Pranvera te bukura per Kukllen ~*~

  Urimet me te perzemerta per Kukllen! Edhe 100 vjec lal!

 12. #12
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: ~*~ Dhe 100 Pranvera te bukura per Kukllen ~*~

  Dhe 100 Vjece Kuklla, qofte percdohere e lumtur dhe e qeshur!

  Urime

 13. #13
  i/e rregjistruar 35% Maska e ingal
  Anėtarėsimi
  Jan 2007
  Vendndodhja
  Durrės
  Postime
  1,351
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  14

  Re: ~*~ Dhe 100 Pranvera te bukura per Kukllen ~*~

  U BEFSH 100 VJECE KUKLLA.

  FAT E MBARESI KUDO NE JETE.

 14. #14
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  14

  Re: ~*~ Dhe 100 Pranvera te bukura per Kukllen ~*~

  Faleminderit nga zemra te gjithe ata qe me kane uruar dhe ata qe skane besuar qe kisha ditelindjen, (po si s'me kini bere nje dhurate, nga nje birre per te gjithe)

 15. #15
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: ~*~ Dhe 100 Pranvera te bukura per Kukllen ~*~

  Kuklla edhe 100!
  Imazhet e Bashkangjitur Imazhet e Bashkangjitur

Temė e Mbyllur

Tema tė ngjashme

 1. Studimi: Pranvera tė molis, ja si ta shmangni kėtė
  Nga vaaldr1n nė forum Psikologji-Sociologji-Filozofi
  Pėrgjigje: 10
  Postimi i Fundit: 23-03-2012, 12:13 AM
 2. Pranvera ka nisur sot nė orėn 6:14
  Nga vaaldr1n nė forum Life Style
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 21-03-2012, 03:12 PM
 3. Bon Anniversaire ReniX dhe 100 Pranvera te bukura (^_^)
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 18
  Postimi i Fundit: 18-02-2012, 05:59 PM
 4. Tė bukura me botox
  Nga Erinaa nė forum Trupi dhe Shėndeti
  Pėrgjigje: 1
  Postimi i Fundit: 16-05-2011, 06:50 PM
 5. Dhe 100 Pranvera te bukura per Kukllen
  Nga Mima nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 30
  Postimi i Fundit: 11-02-2010, 12:57 PM