Cfar fshehin burrat


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit
Rezultatet nga 1 deri tek 20 prej 47
 1. #1
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Cfar fshehin burrat

  Receta Gatimi

  Ca gjėra i kuptojmė, pėr tė tjera jemi gati pėr gjithēka qė tė mėsojmė ēfarė bluan nė kokė ai. Por tani ėshtė mė e lehtė me 11 ish-sekretet e tyre tė zbuluara

 2. #2
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Cfar fshehin burrat

  Kur kemi qenė adoleshente, i dashuri moshatar, apo pak vite mė i madh se ne, sigurisht qė ishte shumė i lumtur qė kishte nė krahė njė vajzė simpatike, tė zgjuar, tė ėmbėl, qė dukej shumė mirė me ato veshjet e thjeshta sa herė hynte nė shkollė. Po ja qė njė ditė me siguri ka kaluar njė nga ato vajzat super-seksi tė qytetit dhe ai nuk e ka pasur problem ta kthente kokėn dhe tė na linte me minuta tė tėra pėrballė atij spektakli tė pakėndshėm. Kur e kemi pyetur me mėrzinė e justifikuar nėse e pėlqente aq shumė atė tjetrėn qė po ia ngulte paturpėsisht sytė, ai sigurisht ka shprehur tė gjithė “burrėrinė” e tij me njė pėrgjigje tė prerė: “Po, mė pėlqen, pse mos tė mė pėlqejė?!”. Ja arsyeja qė pas disa ditėsh nuk na shikonin mė bashkė.

 3. #3
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Cfar fshehin burrat

  Por vjen njė kohė nė jetėn e ēdo mashkulli kur ai zbulon dobinė qė ka fshehja e njė pjese tė madhe tė impulseve tė tij. Ai nis gati tė mėsojė pėrmendėsh ato kotėsitė e vogla qė ne kemi aq qejf t’i dėgjojmė: “Dal pėr vrap vetėm pėr tė mbajtur trupin nė formė qė tė tė mbaj pas vetes”. “Jo, zemėr, unė mendoj se ti i jep shumė mirė makinės”. “As qė e vura re fare atė, po shihja ato atletet nė vitrinė”. Dhe nė fakt kjo pėr ta nuk ėshtė njė gėnjeshtėr e pacipė, kjo ėshtė thjesht njė mėnyrė pėr t’i bėrė gjėrat mė tė lehta. Megjithatė, jo tė gjithė specialistėt e martesave bien nė njė mendje. “Kėto gėnjeshtra tė bardha janė tė pafajshme, por mund tė tė ngatėrrojnė ndonjėherė. Shumė gra mendojnė se meqė bashkėshorti gėnjen pėr diēka tė vogėl, atėherė ai mund tė gėnjejė dhe pėr diēka tjetėr. Madje shkojnė dhe mė tej: Mos ka njė marrėdhėnie paralele? Pra, pėr tė fituar besim, duhet tė tregohesh i sinqertė edhe pėr gjėrat e vogla”. Ėshtė si tė thuash njė mision i pamundur pėr tė na kėnaqur gjithmonė. Megjithatė, ata disa sekrete i mbajnė pėrherė. Tė paktėn kėshtu mendojnė. Kėtu janė mė kryesoret. Disa i kemi dyshuar prej kohėsh, disa janė pak tė hidhura dhe disa shumė tė ėmbla. Hidhini njė sy artikullit dhe do tė kuptoni se e vėrteta rreth meshkujve nuk ėshtė aq e shėmtuar.

 4. #4
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Cfar fshehin burrat

  Sekreti nr. 1: Po, ata joshen 10 herė nė ditė nga femra tė tjera, por kjo nuk do tė thotė se nuk na duan

  Nė rast se pyetja mė e vjetėr nė historinė e ēifteve ėshtė “ēfarė ka pėr drekė?”, ajo qė vjen pas ėshtė: “Po shikoje atė tjetrėn?”. Dhe pėrgjigjja e vėrtetė do tė ishte: “Po, po e shihja”. Dhe nė rast se ne ndonjėherė mendojmė se partneri nuk e vuri re aspak atė ēupėlinėn me bluzė tė ngushtė dhe me njė minixhins nė majė tė kėmbėve kilometrike, atėherė duhet tė mėsojmė qė ai ka aftėsinė tė shohė qartė me bisht tė syrit. Kur njė grua e pashme kalon afėr tyre dhe kur ajo pėr mė tepėr ka veshur edhe diēka provokuese, edhe po tė jenė tė shoqėruar ata kanė njė tundim tepėr tė fortė pėr ta parė. Ata e dinė mirė qė kjo neve nuk na pėlqen aspak, por ėshtė vėrtet njė magnet instinktiv, qė aktivizohet nė sytė e mashkullit sapo njė “objekt” me pol tė kundėrt dhe me pamje joshėse kalon pranė.

 5. #5
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Cfar fshehin burrat

  Sekreti nr. 2: Ai shkon pėr vrap pėr tė qėndruar pak larg teje

  Nė vend tė vrapit mund tė jetė edhe palestra apo bilardoja. Nė fakt nuk ėshtė se krejt papritur ai ndėrgjegjėsohet pėr barkun qė po i kėrcen mbi rripin e pantallonave apo ėshtė ndonjė i apasionuar i madh pas bilardos, madje mund tė jetė dhe i dobėt nė atė lojė, por ai del pėr t’u larguar nga ne qė ankohemi pa pushim dhe nga fėmijėt qė bėrtasin kėshtu. Pra, tė shkuarit pėr vrap nuk ėshtė thjesht vrap. Madje qė nė mes tė rrugės ata i kap njė dėshirė pėr t’u shtrirė nė divanin e sallonit me kalamajtė qė bėrtasin pėrreth. Po ja qė sa herė lėnė shtėpinė pėr njė justifikim tė tillė, qė nuk parashikon mundėsinė pėr tė na marrė me vete, me shumė mundėsi e bėjnė pėr t’u larguar.

 6. #6
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Cfar fshehin burrat

  Sekreti nr. 3: Ata nuk i besojnė as vetė premtimet qė na bėjnė

  Kjo nė fakt ėshtė goditje pak e fortė pėr ne, prandaj po themi mė tė rėndėsishmen nė fillim: ata na duan fort. Ata mendojnė se jemi fantastike (sa kohė flitet pėr njė lidhje tė shėndoshė). Shumicėn e kohės ata janė tė kėnaqur pėr zgjedhjen e bėrė qė na kanė qėndruar besnikė e kanė kaluar njė pjesė tė jetės me fėmijėt, familjen dhe miqtė e pėrbashkėt apo pėrballė televizorit nė dhomėn e ndenjes.

  Por ama shumica e tyre nuk i kanė kaluar vitet mė produktive duke menduar: “Mezi po pres tė bie nė dashuri me njė vajzė dhe tė plakem me tė”. Nė vend tė kėsaj, sigurisht qė kanė vrarė mendjen se me sa femra tė ngjashme me Pamela Anderson do tė flenė para se tė kalojnė tė ‘30-at. Dhe zakonisht u duhen ca vite sa ta heqin nga mendja kėtė mendim.

 7. #7
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Cfar fshehin burrat

  Sekreti nr. 4: Tė fituarit e parave i bėn ata tė ndihen tė rėndėsishėm

  Nė disa ēifte, gratė fitojnė mė shumė. Kjo sigurisht ėshtė njė arritje pėr femrat pėr tė cilėn janė tė lumtur dhe meshkujt. Por kjo nė fakt ėshtė ajo qė na thonė. Nė tė vėrtetė, ata janė aq krenarė, konkurrentė, egomaniakė, sa s’e kanė tė lehtė ta pranojnė. Sigurisht qė nuk ėshtė se ne do ta besonim qė ai e ka tė lehtė tė presė kur gatuajmė ato qė kemi blerė me lekėt e fituara vetė.

 8. #8
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Cfar fshehin burrat

  Sekreti nr. 5: Megjithėse shpesh protestojnė, ata kanė qejf tė rregullojnė gjėra nėpėr shtėpi

  Duhet t’u lutemi me ditė pėr rubinetat, kanatet e dollapėve, suvanė e tavanit, qė ata mė nė fund, pas shumė kundėrshtimesh, shtytjesh e harresash, tė marrin ato vegla qė nuk ua dinė as emrin e tė nisin punėn. Por kjo zvarritje nuk ėshtė asgjė mė shumė se njė lojė fėmijėsh qė atyre u pėlqen. Sepse nė tė vėrtetė ata e kanė me qejf rregullimin e gjėrave. I bėn tė ndihen mirė kur nga duart e tyre rregullohet diēka qė pa kėtė ndėrhyrje do tė mbetej e prishur pėrgjithmonė (sigurisht ekzistojnė dhe hidraulikėt e marangozėt, duke ditur se kėta nė shtėpinė e tyre bėjnė tė njėjtat kapriēo). Por qėllimi pse nuk e thonė kurrė kėtė ėshtė se gratė, sipas tyre, nuk e bėjnė dot ndryshimin ndėrmjet tė rregulluarit e njė rubineti me derdhjen plehrave, duke i quajtur tė dyja detyra tė meshkujve, qė duhet t’i kryejnė nė fundjavė, pak a shumė nė kohėn kur ka nisur ndonjė ndeshje futbolli apo garė makinash. Por ata e duan atė lutjen tonė tė pėrsėritur, inatin tonė dhe zbutjen pas pak minutash, ndonjė kompliment tė thėnė shkarazi dhe sigurisht dhe shkallėt qė nuk kėrcasin. Ja ku u doli sekreti!

 9. #9
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Cfar fshehin burrat

  Sekreti nr.6: Atyre u pėlqen kur i pėrkėdhelim dhe kujdesemi pėr ta si mama, por i tmerron ideja se do tė bėhemi si mamatė tona

  Pėr kėtė duan njė shuplakė tė fortė. Por s’kemi ēfarė bėjmė. Vetė po kėrkonim tė mėsonim sekretet. Pastaj, jo pėr t’i justifikuar, por nuk u vihet shumė faj. Fundja fare, ata i kanė vjehrra.

  Sekreti nr. 7: Ēdo vit (apo dekadė) na duan mė shumė

  Sigurisht, duken si tė rritur. Kanė nė gardėrobė ca kostume. Madje, ndonjėherė porosisin dhe verė tė mirė pa iu trembur syri. Por megjithėse i ngjajnė babait tė tyre kur ka pasur atė moshė, ata akoma ndihen po ata djemtė katėrvjeēarė qė e tėrhiqnin babain nga kėmbėt e pantallonave.

  Me aq shumė kate tė paarritura nė qiellgėrvishtėsin e rritjes sė tyre emocionale, ata ndiejnė se vetėm sa kanė nisur tė na duan nė mėnyrėn dhe forcėn qė do ta bėjnė kėtė kur tė jenė 40, 50 vjeē e mė tej. Kėtė sigurisht qė nuk na e shpjegojnė, sepse do tė tingėllonte sikur tani nuk na duan. Duhet ca kohė qė ata tė vlerėsojnė partneren pėrtej anėve seksuale. Por sa mė shumė piqen, aq mė shumė na duan, sepse mėsojnė tė vlerėsojnė pėrmasat tona intelektuale dhe shpirtėrore, qė nė fillim nuk i vėnė rėndėsi. Ato pritshmėritė “nė pasuri e varfėri”, “nė tė mirė e nė tė keqe”, nuk dalin pėrpara qė nė fillim. Nė kėto kohė tė rralla, ata ndėrgjegjėsohen pėr ēfarė nuk ishin bėrė tė ndėrgjegjshėm mė parė.

 10. #10
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Cfar fshehin burrat

  Sekreti nr. 8: Ata shpesh nuk e kuptojnė fare bisedėn

  Tė gjitha ne gjatė ditės mendojmė ca ēėshtje tė komplikuara e tė thella rreth lidhjes. Dhe kur kthehemi nė shtėpi duam tė diskutojmė rreth tyre. Gjatė kėtyre diskutimeve, qė do t’i kishte zili as mė shumė e as mė pak po ndonjė filozof apo psikolog, partneri yt rri ulur pėrballė duke mėrmėritur herė pas here fraza tė llojit “patjetėr, tė kuptoj” , “kjo ėshtė e logjikshme” apo “do tė mundohem t’i bėj gjėrat mė mirė”. Epo ai nuk po kupton asgjė. As ka kuptim fare pėr tė e gjitha kjo. Dhe vėrtet nuk do t’i pėrsėriste gabimet po tė kuptonte pėr ēfarė po i flasim. Nuk ėshtė se nuk i bėhet vonė. Por aty ku ne kemi aftėsinė pėr tė tjerrė dhe analizuar ēėshtjet, atij i korrespondon ndonjė mendim pėr sportin.

 11. #11
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Cfar fshehin burrat

  Sekreti nr. 9: Ata kanė shumė frikė kur jemi ne nė timon

  Do ta dish si ta katandisėsh burrin tėnd tė fortė dhe tė pamposhtur nė njė masė drithėruese frike? Kėrkoji ēelėsat e makinės. Ata kanė frikė pėr vdekje kur nė timon qėndrojmė ne. Edhe pse ai mund tė ketė pėrpunuar metoda diplomatike pėr tė shmangur ēastin kur ne kėrkojmė tė drejtojmė makinėn pėr t’u ulur nė vendin e shoferit, ai ka njė mosbesim tė madh pėr aftėsitė tona nė kėtė drejtim. Ti ndėrkohė je e bindur se e bėn kėtė dhe mė mirė se ai, po vetėm se po humbet rrahjet e zemrės qė i ke provokuar partnerit e jo prej dashurisė.

 12. #12
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Cfar fshehin burrat

  Sekreti nr. 10: Ata gjithmonė do tė donin tė ishin 25 vjeē

  Thuajse tė gjithė tė rinjtė, telashet, aventurat, koncertet, kampingjet e udhėtimet nuk i kanė lėnė pa provuar. Dhe kanė shumė tė drejtė tė ndiejnė mall pėr to. Qenė kohėra tė lavdishme kur plot besim nė vetvete dhe shpresa tė ēmendura gati preknin qiellin. Pa kėrkesė llogarie, pa pėrgjegjėsi, i gjithė angazhimi ishte: sa mė shumė femra, pije, dallgė tė larta dhe rrugė tė vėshtira. Tani sigurisht kanė komoditetin, njė grua qė do t’i dojė gjithė jetėn, qė e kanė zgjedhur vetė, njė punė tė rehatshme, por ama, megjithėse na duan, shpirti nuk u ndahet as nga ai stil jete qė tė paktėn nė retrospektivė nuk ka tė sharė. Kėshtu qė nuk duhen kritikuar kur sjellin cd tė grupeve tė rok-ut nė shtėpi apo kanė me aq merak ato dorezat prej meshini.

 13. #13
  Anėtarė i Nderuar 35% Maska e kuklla
  Anėtarėsimi
  Jul 2007
  Vendndodhja
  europe
  Postime
  2,096
  Reputacioni
  15

  Re: Cfar fshehin burrat

  Sekreti nr. 11: Po t’u japim pak, janė gati tė na japin botėn

  Mund tė ketė ndodhur qė disa prej tyre vendimin mė tė rėndėsishėm nė jetė pėrsa i pėrket martesės sė tyre e kanė marrė pas njė ēasti reflektimi, larg syve tė vajzės qė duan apo pėrkėdheljeve e tė saj. Ndoshta shtrirė nė bordin e njė varke qė vozit nė ujėrat e njė deti, ku ajo nuk e ka ndaluar tė shkojė, apo nė njė kasolle nė mal ku ajo sėrish nuk ėshtė treguar dyshuese para se t’i uronte tė bėnte qejf. Ata e dinė se kjo i kushton njė femre dhe e vlerėsojnė. Kjo ėshtė gjėja mė e rėndėsishme qė njė mashkull nuk e thotė kurrė: nė rast se e lejon tė kalojė njė natė me shoqėrinė, tė harrohet nė njė mbrėmje pokeri, tė shkojė pėr peshk ose pėr vozitje vetėm, nuk do ta harrojė kurrė dhe do ta vlerėsojė mė tepėr se ē’pandehim ne. Dhe rrallė do tė dojė tė lėrė vetėm njė partnere tė tillė. Kjo ėshtė e vėrteta.

  Marrė nga revista “Jeta”

 14. #14
  Kung_Fu 35% Maska e daku323
  Anėtarėsimi
  May 2007
  Vendndodhja
  Tir
  Postime
  1,780
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Re: Cfar fshehin burrat

  Deri ketu je mire kuklla! Po pres c'do shkruash tjeter!

 15. #15
  Drejtuesit e Forumit Administrator Maska e EMAUS
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Postime
  3,782
  Gjinia
  Femer
  Reputacioni
  10

  Re: Cfar fshehin burrat

  Interesnate kuklla, me pelqyen

 16. #16

  Re: Cfar fshehin burrat

  te gjithat gjerat qe jane te turpshme .per shembull nese ne hyrje ne shtepi e mbull celularin nese ne oret e vona nuk gjendet ne shtepi nese ofendon femren,gruan aty ka dicka se ne jeten e mashkullit kur hyn femrat ato i bojne te ndryshohen menjeherre.

 17. #17
  i/e rregjistruar 20% Maska e monellina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ...ne imagjinaten tende...
  Postime
  102
  Reputacioni
  0

  Re: Cfar fshehin burrat

  shume interesante! me pelqyen goxha!

 18. #18
  i/e rregjistruar 10% Maska e Rovi
  Anėtarėsimi
  Jun 2008
  Vendndodhja
  Shqiperi
  Postime
  45
  Reputacioni
  0

  Re: Cfar fshehin burrat

  Mire ja bere kuklla

  Hajde na sill ndonje gje tjeter qe ta lexojme

 19. #19
  Nice Man Moderator Maska e Erlindi
  Anėtarėsimi
  May 2008
  Vendndodhja
  albania
  Postime
  904
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  13

  Re: Cfar fshehin burrat

  jooooooooo jo. boll deri ketu sepse e kaluat kufirin

 20. #20
  i/e rregjistruar 20% Maska e monellina
  Anėtarėsimi
  Jul 2008
  Vendndodhja
  ...ne imagjinaten tende...
  Postime
  102
  Reputacioni
  0

  Re: Cfar fshehin burrat

  hahaha erlind sa per te te ngushelluar ty...dicka qe meshkujt nuk e fshehin: pas aktit seksual,duan gjume, me pak fjale e kane trurin si kallamare te skuqur qe nuk reagon ndaj asgjeje

+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Faqja 1 nga 3 123 I funditI fundit

Tema tė ngjashme

 1. Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 20-10-2013, 10:11 PM
 2. Amerikanėt I Fshehin Paratė Nė Frigorifer
  Nga abdullah92 nė forum Kuriozitete
  Pėrgjigje: 13
  Postimi i Fundit: 16-04-2012, 06:42 PM
 3. Dua .... Dua ... Hmmm cfar dua???
  Nga ulkina nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 103
  Postimi i Fundit: 05-03-2012, 07:30 PM
 4. cfar eshte ????????????????
  Nga briken nė forum Tema Shoqėrore
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 07-11-2008, 07:53 PM
 5. "Mos ta dijė gruaja"! Ja ēfarė fshehin burrat
  Nga ReniX nė forum Eros / Pa Ēensurė
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 01-03-2008, 02:15 PM