Gezuar Shen Valentinin!


+ Pėrgjigju tek Diskutimi
Rezultatet nga 1 deri tek 7 prej 7
 1. #1
  i/e rregjistruar 35% Maska e PoLiGrAfIkSi
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Vendndodhja
  SOUTH BEACH MIAMI
  Postime
  852
  Gjinia
  Mashkull
  Reputacioni
  0

  Gezuar Shen Valentinin!

  Receta Gatimi

  Stot 14 shkurt dita e te dashuruarve.

  I urojj te gjithe te dashuruarit kudo qe ndodhen tja kalojne sa me bukur pa sherre e xhelozi.

 2. #2
  Anėtarė VIP VIP-Donator Maska e Nerti
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  FIRENZE
  Postime
  791
  Gjinia
  Femer
  Hyrjet Blog
  1
  Reputacioni
  13

  Re: Shenvalentin

  Me te dashur apo pa te dashur, te dashuruar apo jo Gezuar Shen Valentinin!

 3. #3
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Shenvalentin

  Gezuar Shen Valentinin

 4. #4
  i/e rregjistruar 20% Maska e Alb-Angel
  Anėtarėsimi
  Apr 2007
  Postime
  385
  Reputacioni
  0

  Re: Shenvalentin

  Gezuar Shen Valentinin te gjithe!

  Ju pershendes!
  http://www.youtube.com/watch?v=JJbFmah83K4
 5. #5
  i/e rregjistruar 10% Maska e nina
  Anėtarėsimi
  Feb 2008
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  Re: Shenvalentin

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Nerti\";p=\"28225
  Me te dashur apo pa te dashur, te dashuruar apo jo Gezuar Shen Valentinin!

  PA te dashur ! i dashuruar me jeten!...

 6. #6
  i/e rregjistruar 10% Maska e nina
  Anėtarėsimi
  Feb 2008
  Postime
  20
  Reputacioni
  0

  Re: Shenvalentin

  Citim Mesazhi origjinal i postuar nga Alb-Angel\";p=\"28238
  [b]Gezuar Shen Valentinin te gjithe!

  Ju pershendes!
  [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=JJbFmah83K4&feature=related[/youtube]  [/
  b]

  Muzika: di grad classe , po me shume me pelqejne fialet , jane me shume kuptime, mua fjalet me mungoje ,
  ,

 7. #7
  iii pazevendesueshem! Super Mod Maska e ReniX
  Anėtarėsimi
  Nov 2006
  Vendndodhja
  Fi-IT
  Postime
  14,359
  Gjinia
  Mashkull
  Hyrjet Blog
  50
  Reputacioni
  31

  Re: Gezuar Shen Valentinin!

  Life is an opportunity,
  benefit from it.
  Life is beauty, admire it.
  Life is bliss, taste it.
  Life is a dream, realize it.
  Life is a challenge, meet it.
  Life is a duty, complete it.
  Life is a game, play it.
  Life is a promise, fulfill it.
  Life is sorrow, overcome it.
  Life is a song, sing it.
  Life is a struggle, accept it.
  Life is a tragedy, confront it.
  Life is an adventure, dare it.
  Life is luck, make it.
  Life is too precious,
  do not destroy it.
  Life is life, fight for it.
  Mother Teresa

+ Pėrgjigju tek Diskutimi

Tema tė ngjashme

 1. Gezuar Shen Valentinin!
  Nga erinda nė forum Chit Chat
  Pėrgjigje: 3
  Postimi i Fundit: 14-02-2012, 01:53 PM
 2. Gezuar Shen Valentinin 2011!
  Nga ReniX nė forum Romanca
  Pėrgjigje: 0
  Postimi i Fundit: 28-01-2011, 11:47 PM
 3. Gezuar Shen Valentinin
  Nga MAJDI nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 4
  Postimi i Fundit: 14-02-2010, 11:41 PM
 4. Gėzuar Shėn Valentinin.
  Nga kuklla nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 9
  Postimi i Fundit: 16-02-2009, 11:30 AM
 5. [Urime] Gėzuar Shėn Valentinin
  Nga Lirenti nė forum Pėrshėndetje dhe Urime
  Pėrgjigje: 2
  Postimi i Fundit: 14-02-2007, 02:12 AM